Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges olyan, hogy a...

Lehetséges olyan, hogy a teszt nem mutatja ki, mert kevés a Hcg? Vagy van valamilyen betegségem?

Figyelt kérdés
Szeptemberben abbahagytam a fogamzásgátlót utána 2szer megjött de 41-43 napra legutóbb december 21.-én volt és azóta semmi.Csináltam tesztet de negatív.A jövő héten megyek dokihoz.Lhetséges olyan hogy a teszt nem mutatja ki mert kevés a Hcg?Vagy van valamilyen betegségem ?Járt már igy valaki?Ha igen akkor mit csinált a doki?
2008. febr. 12. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek a gyógyszer annyira felborítja a hormonjait, hogy hónapokig nem jön meg neki. Az elsö kettö menzeszed a gyógyszertöl volt még. Ne aggódj, nyugottan várj még pár hónapot. De dokihoz jó hogy elmész. de szerintem ö is azt fogja mondani hogy hormonok még nincsenek rendben.

a doki ilyenkor amúgy megint csak hormonális gyógyszert tud felírni amitöl megjön a "menzeszed" de az majdnem olyan mint ha megint gyógyszert szednél. A barátnömnek az elsö gyógyszermentes hónap után már megfogant a babája, nekem egy évig nem jött meg. aztán egyszer csak hopp megjött.

2008. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! szerintem terhes nem vagy, hanem inkább a gyógyszer borította fel a szervezetedet. Milyet szedtél? Nos a barátnőm fél évig nem mensizett abbahagyás után. Én szerencsés vagyok, mert nekem nagyon rendszeresek a ciklusaim, pedig én is júliusban hagytam abba.
2008. febr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A yadine nevű fogamzásgátlőt szedtem
2008. febr. 12. 08:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

En a yadine-t kb.2 evig szedtem,igaz elotte 2 masik fajtat kb.10 evig.Volt kihagyas a gyogyszerszedesben.

Na a lenyeg az,h amikor 1,5 eve a yadinet abbahagytam,nekem is teljesen felborult a meszeszem,es volt olyan,h 4 honapig nem is jott meg.

Elmentem orvoshoz,es azt mondta,h nincs peteeresem,es erre kaptam gyogyszert amitol semmi nem valtozott,majd par het mulva megjott.Aztan azota 32-36-40 napos ciklusokat produkaltam,mire decemberben megint nem jott meg.En meg mindig a gyogyszerre gyanakodtam,h biztos amiatt van,de kiderult,h babas vagyok.

Amugy sajnos ahogy En abbahagytam a gyogyszert feljott ram jo par kg.es nekem lehet,h amiatt is ilyen ossze vissza lett a mensim.

Menj el az orvosodhoz,O majd tud neked erdemben mondani vmit.

10 hetes kismama

2008. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!