Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy valamilyen betegség...

Lehet hogy valamilyen betegség? Vagy a negatív teszt ellenére baba?

Figyelt kérdés
7-én pénteken kellene megjönnie (a kellő időben dolgoztunk az apukával a babaprojekten). Teszteltem reggel első pisiből, negatív lett. De a tünetek kissé aggasztóak: hányinger, émelygés, szédülés, mellfeszülés -duzzadás -érzékenység, fáradékonyság gyakori vizelési inger, ételektől való undor vagy ha eszek és nagy nehezen sikerül magam teleenni akkor 10-15 perc múlva megint éhes vagyok. Ha nem terhesség mi lehet?
2011. jan. 5. 19:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat kifelejtettem: néha szurkáló lüktető érzés az alhasnál.
2011. jan. 5. 19:33
 2/20 anonim ***** válasza:
kezdődik az influenza szezon. hnap után sztem tesztelj még egyet, ha nem jönne meg. bármi lehet.
2011. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
korai volt még ez a teszt! Ha nem jön meg, tesztelj a kimaradás után. Addig meg ne figyeld maga ezer szemmel, mert csak rágörcsölsz a baba témára, és nehezebben fog összejönni. Szombaton írj, mi lett, szurkolok!
2011. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Tényleg korai volt a teszt. Viszont ha nem akarsz várni én azt javaslom h vegyél egy Clearblue tesztet, ez lehet h kimutatja. Nekem a nem várt előtt 4 nappal halvány + mutatott, igaz nagyon kellett sasolni a tesztet. :) Sok sikert!
2011. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Influenza? Annak lehet mellfeszülés vagy éhség a tünete. Volt már influenzám de semmi ilyesmit akkor nem tapasztaltam. Nincs egyéb influenza szerű tünet ezt szerintem nyugodtan kizárhatjuk, de azért köszönöm. Igazatok volt a teszt koraiságában első próbálkozásos hónap volt a férjemmel így szerencsére "rágörcsölés" nincs bennem. Úgy vagyunk vele ha összejön akkor jó ha nem 2 hónap múlva újra próbálkozunk. Szerencsére van egy gyerekünk -aki elsőre összejött- így vágyom babára de ha még nem szeretne jönni is megnyugodhatok, hogy biztosan lehet babám (annak ellenére, hogy 17 éves koromban közölték, hogy természetes úton nem nagyon fog sikerülni), csak lehet, hogy most éppen valamiért nem volt jó az időzítés vagy a "táptalaj". Ameddig itthon volt a férjem dec 17-27-ig folyamatosan tettünk a kis tesóért (szerencsére pont azokon a napokon volt a legnagyobb az esélye a teherbeesésnek. Úgy döntöttem, hogy most már fél lábon is kibírom péntekig, akkor meg úgy is megtudom hogy mi lesz és természetesen megírom. Köszönöm a biztató szavakat!
2011. jan. 5. 20:32
 6/20 anonim ***** válasza:

ha 7-re várod, korai a teszt.


de ha a tüneteid a terhességtől vannak, akkor a hcg szintnek magasabbnak kell lennie, így elméletileg ki kellene mutatnia egy 10-es érzékenységű tesztnek.


a tünetek alapján nem gondolnék én sem influenzára :) csak babára :)

2011. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

utolsó agyok.

írd meg!!!!! kíváncsian várom, és drukkolok :)

2011. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Gabriel terhességi tesztet használtam. Elméletileg ki kellene mutatnia. Gyakorlatilag meg majd pénteken minden úgyis kiderül. Olvastam arról, hogy egy felmérés szerint a átlagosan a 32. napon szokott a teszt pozitív lenni, viszont van olyan akinek csak a 46. napon lett pozitív. Természetesen megírom bármi is lesz az eredmény! Mindent köszönök!
2011. jan. 5. 22:35
 9/20 anonim ***** válasza:

22:11/12-es vagyok.

Nekem a 29. napon negatív lett a tesztem, a 32. napon pozitív. Utólag, az uh szerint tudjuk, hogy 1 héttel később volt a pé-m, mint "vártam". (pedig még petefészek szurkám is volt a téves időpontban)

így sztem nálad baba van :))))

10 hetes kismami

2011. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Éjjel elkezdett úgy görcsölni a hasam mintha meg akarna jönni ez még most is megvan.... A lányomnál is ez volt, azt hittem, hogy meg fog jönni mert görcsöltem (előtte ugye nem voltam soha terhes így nem tudtam mihez viszonyítani. Elkezdett ilyen fehéres valami is jönni belőlem, lehet, hogy tényleg nem jött össze most. Max másfél nap múlva kiderül... De azért bízom benne, hogy sikerült. Nagyon kedves vagy köszönöm! Jó egészséget kívánok!
2011. jan. 6. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!