Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire állja meg a helyét...

Mennyire állja meg a helyét ez az állítás, hogy egy terhességnél minden normális, ami nem jár lázzal és vérzéssel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

hát azért ez így eléggé le van egyszerűsítve:)

és mi van pl. a görcsökkel?!

2011. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem normális,de nem kell azonnal megijedni mindentöl...
2011. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak egy példa!

Mióta terhes vagyok iszonyúan rosszul érzem magam! Állandó has és derékfájás de durván, szédülés, gyengeség, hányás!

Voltam dokinál, megvizsgált és azt mondta:

Semmi problémát nem látok, nézze milyen gyönyörűen fejlődik a baba, én erre csak azt mondom hadd fájjon, nincs semmi gond!

Nagyon aranyos a doki tehát nem bunkón mondta és én értettem a lényeget! Amíg a baba jól van addig minden ok!

2011. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert én egy eléggé túlaggódós, magamat figyelgetős koraterhes nőszemély vagyok és minden szurkálásra azt gondolom,hogy baj van!

Erre most az egyik barátnőm mondta,hogy amikor terhes volt, neki ezt mondta a doki!

Nyilván a görcsök, ha nem egetrengetőek beleférnek!

2011. ápr. 20. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez így nem igaz, mert az epepangás például nem jár se lázzal, se vérzésssel, mégis a korai szülésbeindulást eredményezheti, vagy a terhességi mérgezés..

Én most a második terhességem alatt vérezgettem is, orvos is látott, azt mondta, miután megnézett ultrahanggal, hogy a vérzés sose jó egy terhességnél, de kis mennyiség, pá csepp nem élénkpiros, görcsnélküli vérzés általában ártalmatlan.

Szóval, ha gond van, BÁRMIféle, akkor ne az általánosításokra, hanem a védőnőre, meg a saját orvosodra hallgass!

2011. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ja nincs gond, csak ilyen enyhe szurkálások, nyillalások! Gondolom ez normális! Legalább is remélem!

2011. ápr. 20. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!