Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veszélyeztetett terhesnek mit...

Veszélyeztetett terhesnek mit em szabad csinálni pl házimunkában? Normális terhességnél föleg az elején mennyit szabad emelgetni vagy a hajolással is baj lehet? Itt gondolok a vetélésre?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én veszélyeztetett terhes voltam és mondta az orvosom,hogy 10 kg-nál többet ne emeljek.

Nekem nehezen ment a hajolgatás is már a 8 héttől kezdve.

Főleg az első 3 hónapban kell vigyázni,akkor még jobban hogyha panaszaid vannak,mint görcsölgetés,vérezgetés, akkor a legjobb,hogyha pihensz,ami fekvést jelent.

Egyébként még azt is mondta az orvosom,hogy akinek jó helyen tapad meg a baba és meg is akar maradni annak bármennyit is emel nem fog elvetélni.

2009. márc. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia 5 hetes terhes vagyok szerencsére semmi nincsen se vérezgetés se görcsölgetés de szeretném tudni mivel kell kimélni magamat mert tuti veszélyeztetett terhesnek fognak venni egy gyerekkori betegségem miatt.
2009. márc. 13. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A lényeg hogy sose erőltesd meg magad, ne emelj nagyot, és vigyázz nehogy eless, esetleg ütés érjen. Pihenj sokat!

2009. márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Értem.

Az az igazság ,hogy nincs két egyforma ember ezért majd neked kell kitapasztalnod,hogy mi az amit még bírsz csinálni és nem okoz panaszt.

A szervezeted azonnal jelez majd,hogy miben meddig mehetsz el.

Csak szépen lassan,fokozatosan tedd a mindennapi teendőidet. És csak annyit csinálj mindenből,amennyi még jól esik.

Boldog Babavárást kívánok!

2009. márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2009. márc. 13. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!