Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mással is történt ilyen? A...

Mással is történt ilyen? A hüvely uh lehet, hogy nem veszi észre a korai terhességet? Vagy erre a hóra elveszett a remény?

Figyelt kérdés
Febr. 5-én volt az utolsó menzeszem azóta semmi jele annak, hogy meg akarna jönni remélem baba van a dologban ma voltam az orvosomnál, aki megvizsgált és azt mondta elég puha a hüvelyem és a méhszáj utána megnézett hüvely Uh -gal de avval nem látott semmit..lehetséges ez...mellékesen két tesztet csináltam az egyik neg a másik poz lett véleménytek?? atapasztalatok is érdekelnek
2009. márc. 4. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a vélt fogamzás után 20-25 nappal lehet a terhességet ultrahanggal igazolni, esetedben még nem igazán telt el annyi szerintem. A tesztek jóval előbb "látnak" mint a dokik.
2009. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ultrahanggal a 6. hét körül lehet biztosat látni. A tesztek pedig nem biztos, hogy egyforma érzékenyek. Légy türelmes! És csnálj még tesztet. Sok sikert!
2009. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma vagyok a ciklusom 35. napján. A 29.,32.,34. napon teszteltem pozitívat. Nekem a dokim azt mondta ha nem jön meg és pozitív lenne a tesztem hívjam fel(mi már több mint 2 éve várjuk, és most a Clostil segített), meg is tettem ma reggel és délután fogadott is. Megvizsgált, megnézett hüvelyi UH-al és látszott a picur 3,5mm-es. Azt mondta 1-2 hét múlva menjek vissza akkor már látszani fog a hasi ultrahangon is. Na hát lehet egy kicsit értelmetlenül írtam, de elég izgatott vagyok.
2009. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

8 hetes terhességnél lehet bízni abban, hogy látszik a hüvelyi uh-n aszívdobogás. Attól is függ mennyire érzékeny a doki gépe.

Csinálj még egy tesztet, ha a 2. volt pozitiv.

Szerintem jó esélyeid vannak:)

2009. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok, kedves tőletek, annyit még valóban nem késett, hogy a dokim láthatta volna mert csak ma vagyok a 30. napon, tesztet mostmár inkább a laborosokra bízom hnap viszek egy adat pisit a reggeli elsőt délutánra már lesz eredmény. remélem+ sok sikert mindenkinek
2009. márc. 5. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!