Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez szellemcsík vagy egy...

Ez szellemcsík vagy egy nagyon halvány pozitív? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Élőben egy rettentő halvány 2. csíkot látni. Nem tudom, hogy így lefotózva, láttok-e belőle valamit hogy ez micsoda?

[link]


És itt van még1 kép:

[link]


2011. ápr. 21. 18:06
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
Én sem látok semmit,de lehet csak rossz a kép.Ez még simán lehet szellemcsík.
2011. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:

Ma is teszteltem reggel!

Most a facelle teszttel és ezen is látszik egy rettentő halvány 2. csík! Ez viszont már hamarabb megjelent, de nagyon meg kell nézni hogy lássam.

Viszont nem értem, miért nem erősödik? :(((

A hőm is felugrott ma 36,8-ra és feszít a hasam. Kicsit émelygek is és néha érzek szúrást a méhemnél. Bő vizes a folyásom (ilyenkor soha nem szokott ez lenni).

2011. ápr. 22. 08:42
 23/56 A kérdező kommentje:
A szellemcsík az lehet rózsaszín??
2011. ápr. 22. 08:43
 24/56 anonim ***** válasza:
Kéééép?
2011. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:

Még nem tudok feltenni képet, mert a férjem telójával tudom csak feltenni, ő meg dolgozik estig.

De nem lett erősebb ez a tesztem se, de látszik rettentő halványan és ez már időn belül megjelent.

2011. ápr. 22. 08:53
 26/56 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Figyelj, úgy láttam, hogy tegnap csináltad az első tesztet! Ne lődd el feleslegesen a teszteket min. 2 nap kell, hogy a hcg fokozódjon a szervezetedben, tehát, ha halvány úgyanúgy, az nem gond, szerintem holnap kellett volna és akkor biztosabban erősödni fog! Ne aggódj rajta!


15 h km

2011. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:

Az első tesztet kedden csináltam, ma meg már péntek van!

Most csináltam a 2. tesztet és ez is rettentő halvány lett!!! MIÉRT? Talán nem elég érzékeny a teszt? Aggódom, hogy miért nem erősödött a csík!

2011. ápr. 22. 09:01
 28/56 anonim ***** válasza:

Milyen érzékenységűvel csináltad?


Ha min. 20-as, akkor annak tényleg erősödni kellene, de ha pár nap múlva nem jön meg még mindig akkor légy türelmes és akkor csinálj újabb tesztet!

2011. ápr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
A facelle teszt 25-ös érzékenységű, szerintem tesztelj holnap, akkor már valószínűleg látszódni fog az erősödés! Drukkolok!
2011. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:

Nekem volt egy kis vérzésem a múlthét csütörtökön csak nagyon kevés volt és 1 napig tartott görcs nélkül!!!

Tehát azért aggódom, hogy miért nem erősebb a 2. csík!

Egyébként facelle tesztet csináltam ma, szerintem ez nem elég érzékeny úgy hallottam. De más nincs, az x-epil meg még rosszabb.

Egy jó darabig biztos, hogy nem fogok tesztelni. Majd esetleg a jövőhéten valamikor.

2011. ápr. 22. 09:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!