Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez szellemcsík vagy egy...

Ez szellemcsík vagy egy nagyon halvány pozitív? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Élőben egy rettentő halvány 2. csíkot látni. Nem tudom, hogy így lefotózva, láttok-e belőle valamit hogy ez micsoda?

[link]


És itt van még1 kép:

[link]


2011. ápr. 21. 18:06
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de mi van, ha elhalt a magzat, csak nem vetéltél el? Én ezért mennék dokihoz. Nehogy valami baj legyen veled!


De tényleg nem akarlak megijeszteni, de én elmennék csak azért is, hogy megnyugodjak.


Viszont az émelygés meg fejfájás nem baj, azok lehetnek terhességi tünetek!

2011. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

Meg érzem, hogy szúr a méhem. Nem fájdalmasan, csak tompán. De ilyet még soha nem éreztem.

Szerintem ha ilyeneket érzek, akkor csak ott van még a baba.

Amúgy meg szerintem akkor menne el a baba, ha nem lenne életképes, akkor szívódna fel. Szerintem ha akar, igenis meg fog maradni és semmi baj nem lesz.

2011. ápr. 22. 16:59
 43/56 anonim ***** válasza:
Én berohantam az ügyeletre, hogy pozitív tesztem van, és reggel véreztem. Kaptam rá Utrogestant. (Székesfehérvár)
2011. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy igaza van a dokinak, mert ő meg mesélt nekem egy "rém"történetet, hogy valahol adtak egy nőnek progit és aztán később a megszületett babájának volt valami baja emiatt...mert valójában nem is lett volna szükség rásegítésre. Na, és ezért nem adott a dokim semmit se, mert nem akarja, hogy nagyobb baj legyen. Mondta, hogy "jól meg vagyunk mi szerkesztve", a természet tudja a dolgát...Szerintem csak akkor menne el a baba, ha nem lenne életképes. Én nem merek hazudni, hogy vérzek miközben babám van és adjanak rá valamit, mert mi van, ha ártok azzal a babának, miközben nem is vérzek!
2011. ápr. 22. 17:27
 45/56 anonim ***** válasza:

Nekem meg azt mondta az orvosom, hogy a progeszteron csak akkor jó, ha BENNED van a hiba, azaz sárgatesthormon problémád van. Ez segít fenttartani az EGÉSZSÉGES terhes hormonszintet, ami minden egészséges terhességben megvan. Ha a babával van baj, akkor attól még, hogy te jól működsz hormonálisan, még kilökődik. A progi csak egészséges babát tart életben. A történet szereplőjének amúgy is megmaradt volna... Nem meggyőzni akarlak, elvégre a TE lehetséges GYERMEKEDRŐL van szó...

Járj utánna a témának, felejtsd el ezt az orvost...

Igaz, nem vagyok nőgyógyász "csak" biológus, de én viszont vakon megbízom az én dokimban, és utólag nálam ki is derült, hogy progeszteronhiányom van. A második terhességemnél is véreztem, akkor is kaptam gyógyszert. Ha nem adtak volna, most nem lenne 2 gyönyörű gyermekem...

2011. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

Jól írja az utolsó, ha a baba életképtelen, akkor nem segít rajta a progeszteron. Ez genetikailag lehetetlen. Ha gondolod, elmagyarázom, de szerintem kár belemenni, mert ez most lényegtelen.


Viszont ha valamiért a te szervezeted nem termel elég hormont, azon segítene.

2011. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

Ja, látom az előző válaszoló biológus, szóval ő is tanulta ezt. :)


Figyelj, ez a te döntésed, de azzal, hogy megmutatod magad egy másik dokinak is, nem vesztesz semmit... viszont mennyit nyerhetsz!

2011. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Minden lombikos és inszemes kap progeszteron pótlást beültetés, inszem után. Ha ez kárt tenne a babákban, nem lenne lombikbaba. :-)

Viszont a tesztjeidet én negatívnak látom. :-(

Mi lenne, ha kérnél egy HCG vérvételt? Pár ezer forintért megcsinálják magánlaborban, ott nem kell hazudni semmit. És ha van baba, keress egy normális dokit.

2011. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Légy pozitív és nagyon erős!!!Sikerülni fog a baba!! Drukkolok!
2011. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Most tudok csak írni, mert eddig nem voltam netközelben.

Azóta nem teszteltem, de holnap mindenképp fogok. Szerintem már a délutáni vizeletből is ki kell mutatnia az IGAZAT!

Amit biztosan tudok, hogy ezen a teszten ott a 2. csík, ami rózsaszín és halvány, de OTT VAN! Élőben látszik teljesen egyértelműen!

Viszont a helyzet az, hogy nagyon csúnyán alakult a hőgörbém és szerintem a kisbabám már nem létezik!! :((

Ugyanis 2 nap is volt ilyen rózsaszín folyásom, de nem sok, de volt és utána kicsit görcsöltem is, furcsa dolgokat éreztem. Majd egyik este elkezdtem vizsgálgatni magam és szerintem cisztám lett. :( Régebben már volt cisztám és ki tudom tapintani, ha az van, és sajnos tuti hogy most lett cisztám! :( Én arra tippelek, hogy a babuci nem tudott megmaradni, mert a sárgatesthormon nem működött megfelelően és ezáltal alakult ki a ciszta. :(( Én most úgy érzem, ez van. :( De azért holnap még tesztelek, de szerintem totál negatív lesz most már, mivel a hőm is esett! :(

Fel vagyok puffadva meg érzékeny az alhasam, de szerintem ez már a ciszta miatt van. Valamint a mellbimbóim mintha nagyobbak lennének és a bimbó közepe fehér és mintha szárazabb lenne és megjelentek körülötte ilyen apró kis kidudorodások (mintha pattanások lennének, de nem az, hanem ilyen kis dudorkák). Hát ezek vannak és nagyon szomorú vagyok! Holnap szerintem tesztelek egy jó nagy negatívot! :( Már csak azon izgulok, hogy legyen a hónapban ovulációm, mert könnyen lehet hogy a cisztától el fog maradni még az is. :( Elkezdtem inni most a cickafarkfű teát, mert állítólag attól felszívódik a ciszta és segíti a peteérést.

Majd megírom, a tesztem eredményét.

2011. ápr. 25. 18:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!