Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség missed ab után...

Terhesség missed ab után félelmek nélkül? Hogyan élted túl? Mikor nyugodtál meg?

Figyelt kérdés
Missed ab után mikor estél teherbe?Hogyan élted meg az első heteket?Mit éreztél mikor közelgett az az időpont amikor az előző terhesség elhalt?Hogyan próbáltál másra gondolni?És sikeres volt a terhesség?
2011. ápr. 21. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ó, jesszuska...beletrafálós kérdés..

-1 év múlva estem teherbe újra, de azonnal, uis addig védekeztünk, mert féltem...:-(

-Nekem a 14 héten derült ki, hogy genetikai rendellenessége volt, így ennél a második terhességnél már alig vártam a 12 hetet, hogy mehessek biopsziára...hát azt a 2 hetet nem kívánom senkinek, míg az eredményre vártunk...borzalmas volt, és mikor végre megjött az sms, hogy rendben, és lány lesz, majdnem elvetéltem örömömben...iszonyatosan sírtunk mindketten a férjemmel, kijött az eltelt 16 hét összes feszültsége, utána 2 nap nem aludtam, csak sírtam...

Tulajdonképp végigparáztam az egészet, de azért boldog időszak volt. Mikor megmozdult, akkor azért úgy-ahogy megnyugodtam, és imádtam terhesnek lenni.


Ja, mikor közeledett az időpont nem voltam ideges, hanem mint aki transzba esett, semmi, de semmit nem éreztem...nagyon furcsa, olyan kicsit testen kívüli érzés volt...olvastam is utána ennek, hogy ha az embert akkora trauma éri, akkor az agy lezár, hogy nehogy bedilizzünk...már ez így leegyszerűsítve...


A terhesség sikeres volt, és Emesének hívják:-), itt alszik a szomszéd szobában, és most 8 hós kisördöglány...:-)

2011. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2010 augusztusban vetéltem el 7 hetesen, és most vagyok 9 hetes.

Nem tudom, hogyan kell nem félni. Nagyon félek. Néha már-már pánikszerű rohamok törnek rám. Nem is lesz ez másként a 12 hetes UH-ig. De lehet, hogy utána se lesz jobb.

2011. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2003ban vetéltem el.20 évesen

2007ben újra terhes lettem!Nagy volt az öröm,ám a 7.-dik

héten elkezdtem barnázni!Irány a korház,progeszteron injekciók,dobogó szivecske!

Végig izgultam a 40 hetet!Szinte már betegesen néztem,h nem-e barnázok...

De sikerült végig kihordanom,40+3 szültem csaszival!

2011 05 27.-én lesz 3 éves a kicsilány!És már kishugi is van!

2011. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2009 tavaszán ment el a babó 6 hetesen. Rá fél évre lettem ismét terhes. A 6. héten barnázni kezdtem. Szörnyen megijedtem, mert azt hittem, megismétlődik az egész szörnyűség :-( Irány a kórház. Kaptam gyógyszert, a barnázás abbamaradt. A 12. heti genetikai UH után nyugodtam meg, amikor mondták, hogy minden rendben. Gyönyörű kislány :-)
2011. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!