Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 1-2 nappal mennyir...

Mensi előtt 1-2 nappal mennyire gyakori a vizelési inger?

Figyelt kérdés
Mármint,hogy akkor gyakrabban kell vécére menni?Jellemző ez mensi előtt?
2008. febr. 12. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
én ilyet nem szoktam tapasztalni, hogy mensi előtt többször kellene wc-re mennem
2008. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom,de két napja sűrűn megyek wc-re.Már nem merek hinni,hogy terhes lennék.Föl fázva sem vagyok.Rendszeresen járok dokihoz a teherbe esés miatt.
2008. febr. 12. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
mi lenne, ha egy picit nem agyalnál ezen a baba témán? Akkor talán hamarabb öszejönne! Mert írod, hogy sokat jársz orvoshoz ezzel. Nem kell egyből hozzá futni, ő sem tud úgy sem többet. Főleg, ha még nagyon fiatal vagy, akkor meg aztán csak petezsákot lát, amitől Te ugyanolyan nyugtalan maradsz!Ezt csak jószándékból írtam le. Ne gondolkodj annyit rajta, majd jön, ha szeretne!
2008. febr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia, nekem előfordult párszor a mensi előtti 1-2 napban gyakori vizelés..úgy gondolom, hogy összefüggésben lehet a mensi előtti puffadt hassal, stb. Légy türelemmel, bármi lehet még ebből.
2008. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem reménykedhetsz,mert nálam is ez volt az egyik első jel!!!

19 hetes kismami

2008. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!