Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem peteérésnél sűrű fehér...

Nekem peteérésnél sűrű fehér folyásom van mindíg nem tojásfehérje! és nem nyúlós hanem sűrű! Az baj?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egyátalán nem baj, az a lényeg, hogy tüszőéréskor ill ovu. előtt mennyiségi változás kell.Tehát több váladéknak kell lennie. Ez a honlap sokat segíthet:www. babatervezok.otthona.net
2009. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ha minden más rendben van nálad akkor nem hiszem hogy baj lenne meg hát akkor ha nem rozsaszínes és nem büdi akkor nem gondolnál hogy baj soha nincs tojcsid?
2009. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
soha nem volt még tojásfehérje nyúlós folyásom!minden pé-nél ez a sűrű fehér van kb 2 napig!
2009. márc. 5. 10:41
 4/4 anonim ***** válasza:

A tojásfehérjés átlátszó folyás pé-kor van, ez segíti előrejutni a spermiumokat. A sűrű fehér folyás, pedig pé után, ez "meggátolja", vagyis nem kedvez a kiskatonák előrejutásának, így védekezik a szervezet, hogy ha már van egy megtermékenyült petesejt, akkor ne jusson be több spermium.

Remélem érthető voltam.

2009. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!