Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24. -ére nem várom. Peteérésko...

Hangyaxxx kérdése:

24. -ére nem várom. Peteéréskor voltunk eggyutt. Tojásfehérje fojásom volt. A melleim feszulnek és fájnak, a hasamalja zsiborog és van fehér krémszeru fojásom. Lehet baba?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Még csak 15-e van, ezt senki se tudja megmondani, ne haragudj.
2011. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos nagyon akarod már azt a gyereket, azért van, a terhesség még nem érzékelhető ilyenkor. Majd 20dika után csinálj tesztet, de inkább 24dike után
2011. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt még nem lehet tudni, nem is érezheted. A beágyazódás csak a (nem)várt menstruáció előtt néhány nappal történik, addig pedig nincsenek tünetek.
2011. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tüneteid még tuti nem lehetnek... :) Én abszolút érzékeny voltam mindenre az első terhességem alatt, de az elmaradt menzi utáni első héten jöttek a tünetek. (mindjárt megjön érzés, mellfeszülés, émelygés). Amúgy én is 24-ére nem várom. Ja, én az első terhességemnél menzi előtt egy nappal este 11-kor halvány pozitívat teszteltem egy sima teszttel, nem szuper érzékennyel. Szerintem leghamarabb a nem várt előtt két nappal tesztelj reggeli elsőből. Én is akkor fogok. :) Amúgy ha megkéredzhetem hány naposak a ciklusaid és hányadik napon voltatok együtt? Aztán majd írj, hogy lett-e baba!!! Én szorítok! :)
2011. febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a ciklusaim 31 naposak, mult honapban pontosan megjott. Eggyutt voltunk jan. 31, febr. 2,6,8,9,10,11
2011. febr. 16. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!