Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt vetélése, hogy...

Akinek volt vetélése, hogy dolgozta fel? Mit tett, ami segített újra teherbe esni?

Figyelt kérdés
Mindig azt hiszem, hogy már túl vagyok rajta lelkileg, de a férjem előtt mégis mindig elsírom magam. Érdekes, hogy másokkal tudok róla beszélni, csak a férjem előtt nem bírom ki sírás nélkül, hogy épp hány hónaposak lennének az ikrek és hány hogy épp mit vennék nekik.
2011. ápr. 22. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! :(


Nekem félév volt, pedig olyan nagyon nem is akartam. Még nagyon fiatal voltam.

2011. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 6 hetesen volt vetélésem, de így is rosszul esett. Előszőr jól kisírtam magam, aztán arra gondoltam, hogy lehet, hogy nem lett volna egészséges a pici, és ezért ment el. Nekem csak egy hónap szünetet kért a dokim, de aztán elsőre összejött a baba.

Neked is lesz babád, sok sikert!

2011. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat! Kedves Utsó! Az én babáim is 6 hetesen mentek el, de az orvos 3 hónap szünetet írt elő. :( Remélem, olyan szerencsés leszek, mint te és utána sikerül majd. :)

További tapasztalatokat is hálásan fogadnék! :)

2011. ápr. 22. 23:00
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Maximálissan együtt érzek veled!!!!

Nekem is ikreim lettek volna akik a 8-9.héten elmentek az egyik a 8.a másik a 9.héten sajnos most márciusban és április 7.én volt a műtétem,semmi jele nem volt annak hogy baj lenne se vérzés se görcs...semmi....a szövettani eredményből nem derült ki semmi sem,a doki a kórházban azt mondta hogy 2 vérzést várjunk meg aztán próbálkozhatunk,május 5.én kell mennem műtét utáni kontrollra másik dokihoz őt is megkérdezem majd de mi úgy gondoljuk elég lesz az a 2 vérzés aztán belecsapunk hátha hamar sikerrel járunk.

Van egy gyönyörű 22 hónapos kisfiam ő is elsőre sikerült és januárban az ikrek is elsőre sikerültek.

Kitartás biztossan fog sikerülni neked és nekem is,nyár végén újra + lesz a tesztünk :-))))

Mikor volt a vetélésed?

2011. ápr. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Sajnálom, hogy te is átmentél ezen! Senkivel nem szabadna ennek megtörténnie! Sokszor arra gondolok, hogy bárcsak inkább sosem teszteltem volna pozitívat, és jártam volna ultrahangra, mert ez ennek az örömnek az elvesztése sokkal rosszabb, mint a sikertelenség a próbálkozásban. :(

Engem nem hívtak műtét utáni kontrollra. Amúgy, én nem tervezek várni 3 hónapot, ahogy a doki mondta. Várok egy mensit, addig iszom a méherősítő teákat és eszem a méhpempőt, és mikor elmúlik az első mensi, elkezdünk újra próbálkozni. Úgy érzem csak egy újabb terhesség tudná feledtetni a veszteségem.

2011. ápr. 23. 08:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves sorstárs! Sajnálom, hogy te is átélted... Nekem március közepén volt a befejező műtét. Az eleje nagyon kemény volt, nem részletezem, hiszen úgyis tudod. Aztán kb 3-4 hete jött egy könnyebb időszak, azt hittem, kezdek túlleni rajta, de tévedtem. Most megint szenvedek, úgy mint az elején! Folyamatosan ez jár a fejemben. Ráadásul 2 gyerek is született azóta a közvetlen környezetünkben. Nekem azt mondták, fél évet mindenképpen várjunk, de azt hiszem, nem fogjuk kivárni mi sem. Első baba lett volna, és nagyon rossz, hogy csak az emléke van... Biztos túl leszünk rajta egyszer, mindannyian, akik ezt átélték, de azt hiszem, csak akkor fogunk megkönnyebbőlni, ha majd születik egy babánk. Bocs az offért: de milyen a méherősítő tea? Hol veszed? Kitartás!
2011. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Sajnálom, hogy te is átmentél ezen! :( Neten néztem gyógynövényeket, amik erősítik a méhet. A málnalevél tea, a palástfű tea jó a méh erősítésére. Azonkívül cickafarkot iszom, hogy rendezze a ciklusom, mert nagyon összevisszák. Iszom még feketeáfonyalevél és fagyönygy teát a vérnyomás és vércukor szint rendben tartására. A méhpempő is nagyon jó! A Bosnyák téren veszem, szerintem az igazi jobb, mint a kapszulák. Ja, és méregtelenítünk is a férjemmel. :) Diófalevél és csalánlevél teával. :)

Ez így együtt spontán peteérést csinált nekem, amim nem volt tavaly július óta... Februárban a babám clostival fogant.

2011. ápr. 25. 19:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Köszi a választ! A cickafark-palástfű kombinációról már hallottam, de azt hittem, a cklus rendezésére szolgál.

Más: nem tudom, te hogy vagy ezzel, de valószínűleg neked is még mindig nagyon fáj, ha a férjed előtt elsírod magad. Nekem sokat segített 2 könyv (Áldatlan állapot, asszonyok álmában síró babák),amelyek szerzője (Singer Magdolna), aki gyászterapeuta nyitott egy weboldalt azoknak az anyáknak, akiknek nem született meg a gyermekük, vagy ha igen, nagyon hamar elment. Feliratkoztam a vgaszlevelekre, amiket küldenek, és mindig jólesik elolvasni. Amikor erősebb lelkiállapotban vagyok, nem lomboznak le, amikor viszont nagyon érzékeny vagyok, segítenek kisírni. Persze mindenkinél másképp megy ez, tudom. De hátha neked is (vagy a többieknek, akik szintén átélték ezt) segít: www.vendegbabak.hu

2011. ápr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Ezt igazán sohasem tudja az ember elfelejteni, inkább idővel mélyebb lesz a fájdalom, nekem 4 hónap kellett egy 21 hetes magzatot veszítettem el... Talán most kezdek újra önmagam lenni... Kívánom, hogy neked is teljesüljön a vágyad, és hamarosan kisbabád legyen.

2011. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom nagyon, hogy Te is átélted ezt a szörnyűséget... :-(

Én 19 hetes babát veszítettem el, ennek 5 hónapja. Én azt hittem a veszteségemet csak egy másik baba pótolhatja, de most hogy lehetne próbálkozni, inkább még várok. Még nem merek újra teherbe esni... :-(

Az idő szerintem mindannyiunknak segíteni fog!!!!

A lényeg az, hogy tudjunk pozitívan a jövőbe nézni!!! Ha ez megvan, akkor felkészült a lelkünk!!!! :-)

Kívánom, hogy mindenki gyorsan épüljön fel és utána HAJRÁ!!! :-)


A méhpempőn én is gondolkoztam, hogy kellene ennem. Tényleg jó? Te hány napig szoktad enni? Minden hónapban, vagy kúra szerűen? Köszi a választ!

2011. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!