Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt vetélése, hogy...

Akinek volt vetélése, hogy dolgozta fel? Mit tett, ami segített újra teherbe esni?

Figyelt kérdés
Mindig azt hiszem, hogy már túl vagyok rajta lelkileg, de a férjem előtt mégis mindig elsírom magam. Érdekes, hogy másokkal tudok róla beszélni, csak a férjem előtt nem bírom ki sírás nélkül, hogy épp hány hónaposak lennének az ikrek és hány hogy épp mit vennék nekik.
2011. ápr. 22. 21:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szia. Köszi a választ! Nagyon sajnálom és átérzem a veszteséged!

A méhpempőt én clostis hónapokban ettem minden nap. Most hogy gyorsan szeretnék regenerálódni, és újra próbálkozni a jövő héten újra elkezdem enni. Elvileg a jövő héten kéne először megjönnie a műtét óta. Ha megjön, ha nem, elkezdem enni a méhpempőt. Nekem nagyon bevált! Amikor nem szedtem, 5mm volt a méhnyálkahártyám, viszont amikor ettem, akkor 12 is volt, és ugye azt mondják 10 fölött ideális a babának.

Jó egészséget és sok boldogságot neked!

2011. ápr. 29. 21:26
 12/12 anonim ***** válasza:

Én egy 10 hetes babát vesztettem el. 17 éves voltam. A páromat is és engem is megviselt, bármennyire is "meglepibaba" volt. Szörnyű volt. Egy barátnőmnek mertem elmondani, hogy terhes vagyok, miután elvetéltem és művi úton eltávolították.

Kár volt benne megbíznom. Több "kedves" lány kijelentette, hogy gyilkos vagyok. Úgy is éreztem magam. A párom viszont kitartott mellettem. a 19. szülinapomon megkért. Aznap újra teherbe estem. a 13.hétig ki se derült.

Most öt éves. A férjemmel imádjuk.

Sokat gondolok az első babánkra. Nem hiánypótlék a lányyunk. Talán majd egyszer elmesélem neki.

2011. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!