Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn volt az első inszemem,...

Hétfőn volt az első inszemem, tegnap mégis fájt a bal oldalon a petefészkem, pont úgy mint ovukor. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Az a furcsa, hogy múlt héten az uh után azt mondta a doki, hogy jobb oldalt vannak tüszők. Vasárnap megkaptam a tüszőrepesztőt. Hétfőn inszem, este mindkét oldalamon erős fájdlmaim voltak. Erre pár napra rá újra és folyásom is volt, mint ovukor. Lehet, hogy nem hatott teljesen a tüszőrepesztő vagy ciszta lett? Van valakinek ötlete?
2011. ápr. 23. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem inszemes tapasztalatom nincs, de tavaly áprilisban bal oldalon volt a tüszőm, akkor nem lettem terhes, csak decemberben, viszont akkor a bal oldalon szúrt, és kb. pár nappal megtermékenyülés után.Lehet volt egy a bal oldaladon is, és az is meg lett repesztve?

Vigyázz magadra, s csak a jóra gondolj!

2011. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem mindig szokott mindkét oldalon szúrkálni végig a ciklusom második felében, ez nem jelent semmi rosszat. Akkor is így volt, amikor babás voltam. :-)

2011. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!