Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős pozitívat teszteltem ma...

Erős pozitívat teszteltem ma pont egy héttel a "nemvárt" előtt vagyok. Ez így rendben van? Az első babánk elment és nagyon félek hogy most is bajunk lesz. Tippek tanácsok jól jönnének minden téren!

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem normális. azonnal kezdd el szedni ha még nem szeded a terhes vitaminokat. ha az első elment, most nagyon vigyázz. én a helyedbe kiíratnám magam a dokival (nekem is elment egy baba, és túl parázós vagyok). ne emelj nehezet, sokat pihenj, kíméld magad. hívd fel a dokid. hátha ír fel ultrogestant. vagy ad ő is valami tanácsot. megírnád, hogy az első elment után mikorra sikerült nektek most?
2009. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
normális= már mint a teszt eredménye. és elfelejtettem: Gratulálok!!!
2009. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem augusztusban ment el novemberben próbélkoztunk először akkor nem jött meg rendesen és most sikerült a második hónapban. Még most is pityergek. Femibion 800-at szedek mióta próbálkozunk.

Megvárom a jövőhét keddet mert akkor kell megjönnie aztán elmegyek dokihoz.

2009. dec. 15. 10:16
 4/7 anonim ***** válasza:

előzők vagyok.

minden rendben lesz!!!

2009. dec. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ahogy olvasom a kommented azon gondolkoztam,hogy mi van ha hátha már novemberben sikerült?????

Hisz írtad,hogy nem jött meg rendesen!

Egy héttel a nemvárt előtt még nem szokott erős pozitív lenni,ilyet még nem hallottam!!!!

Persze lehet vannak csodák!!

A mensi előtt 1-2 nappal szoktak halványkák lenni a volnalak!

Lehet múlkor késői ovud volt,még akkor alig-alig de megjött és akkor már lehet sikerült.

Nem tudom,ez az én megérzésem.

Vagy nagyon korai volt a mostani ovu.

Passz!

De vigyázz magadra,keresd fel a dokid,hátha ad gyógyit is,és tényleg pihenj sokat és ha teheted írasd ki magad!

Gratulálok!

:DD

2009. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok! Nyugodj meg nem lesz semmi baj!

Az utolsónak: akkor én is egy csoda vagyok mert a nem várt előtt 5 nappal erős pozitív lett a tesztem:)

2009. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia. nekem is eg elment és most hogy újból terhes lettem a dokim a következőket javasolta.

1. ne szexeljünk a 12.hétig

2. ne fürödjek, csak zuhany

3. ne emeljek

4. írt fel gyógyszert

2009. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!