Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma hajnalban sajna megjött a...

Ma hajnalban sajna megjött a nem várt mensim. Holnapra nem vártam volna, de előbb jött meg. Reménykedhetek még, hogy babám van?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy éreztem, hogy most sikerült, mert elég sok terhességi tünetem volt. Amikor p.érésem volt együtt is voltunk a párommal. A mai vérzésem viszonylag sok, egy tampon 2.3 óriág bírja csak. Reggel+ du egy kicsit fájdolgát a hasam is. De még mindig vannak tüneteim. ami persze, lehet hogy most a mensis tünetek. Sűrű pisilés, érzékeny cici, szúró petefészek, éhes vok non-stop. Hangulatváltozás, ingerlékenység, kívánóság, ma szinte teljesen "felfordult a gyomrom" a rántott máj illatán, amit a párom ebédelt. alig bírtam elviselni, hogy érzem a szagát. Hát fájás, derék fájás.

Ha elmúlik pár nap múlva ez a vérezgetés, csináljak azért egy tesztet? Van itthon egy Gabriel. Már megvettem pár napja, hisz nagyon reménykedtem! :))


2008. febr. 12. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ebben a szituban voltam pár napja! Egy csomó terhességi tünetem volt!Aztán megjött-másmilyen is volt mint szokott lenni-a mensim!!És még mindig reménykedtem..Csináltam tesztet és persze hogy negativ lett!!! Az orvosom azt mondta hogy már annyira szeretném a babát hogy a testem ezt produkálja!! Mindenki azt mondja hogy próbáljak ne görcsösen erre koncentrálni-gondolni..De könnyü ezt mondani!/nem megy/ Bár most megfogadtam.Mi szeptember óta probálkozunk! És te? Ha gondolod irj privátba!! SOK SIKERT A BABÁHOZ!
2008. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, szerintem mér én is pszichésen produkáltam a tüneteket, lehet, hogy azért is, mert a nőérem most terhes, 17hetes, a 2bbáját várja. Mi még csak kb 2 hónapja próbálkozunk. 1x csak sikerül majd nekünk is! Sok sikert nektek is! :))))))
2008. febr. 12. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!