Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki vasárnap-hétfőre nem...

Aki vasárnap-hétfőre nem várja milyenek a tünetei, hőgörbéitek? Nekem sajna semmi extra! Kezdem feladni!

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Feladni nem szabad!Majd érkezik,csak egy kicsit várat magára.Miota probálkoztok?Mi már 7 honapja,én holnapra nem várom,a hőm fent van még 37-on.Elöbb csináltam lh jostesztet és negatív lett,szerinted akkor nem sikerült?Görcsöl a hasam pár napja meg van fehér krémes folyásom.Neked?Görbéd van?Remélem nem fog megjönni egyikünknek sem!
2009. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hétfőre nem várom! A görbém minden hónapban olyan szokott lenni, minta ahogy az a nagy könyvben meg van írva! CSak a baba nem jött mellé! :( Ebben a hónapban nem mértem a hőmet, de érzem pé-től, mintha hőemelkedésem lenne! Ezt érzem minden hónapban. Szurkálódik a hasam, ez is szokott, főleg mióta figyelem magam. Ami furcsa, hogy nap végére legyengülök, mintha nem ettem volna egész nap és rosszul lennék, valamint éjszaka is el kell mennem pisilni. Reménykedem! Neked semmi tünet?
2009. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Nem szabad feladni! Jön a babó remélem mindenkettőnknek! :) Én csináltam LH tesztet ma reggel, de - lett. Semmi halvány jel sincs rajta. :(
2009. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
SOHA NE ADD FEL!
2009. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is akkorra nem vártam.Tegnapelőtt volt még 2 halvány pozi tesztem,nagyon görcsölt a hasam.Tegnap már negatív tesztem,egész nap görcs.Ma pedig a 23. napon megjött. :( És a hőm reggel még 37,és most is 37.5 :(
2009. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1 éve próbálkozunk kb.most megyek majd laborba.mi lesz az erdmény?Most egy kicsit jobb volt a görbém mint eddig,de már kezdett lejjebb mennia hőm!Tesztelni nem merek ,mert félek a csalódástól!Kivárom ezt a pár napot!
2009. márc. 5. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!