Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap vagy hétfőn kéne nem...

Vasárnap vagy hétfőn kéne nem megjönnie! Gabriel tesztel szeretnék tesztelni! Mikor ajánlott? Már nagyon kíváncsi vagyok? -muszáj várnom hétfő reggelig?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 10:50
1 2
 1/14 sumergo ***** válasza:

Mármint egy hét múlva? Mert akkor várj még türelemmel, (tudom nehéz,) de még biztosan negatív lenne, nem mutatná a valóságot! Vasárnap reggel előtt nem tesztelnék semmiképp. Sok sikert!


38 hkm

2011. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jövőhét hétfőre nem várod, ha késik akkor tesztelj!

Előtte nem biztos hogy kimutatja, úgyhogy jövőhét keddig várj a tesztel. Tudom hogy nehéz, nekem már 3 napja késik, de csak szerdán tesztelek..

2011. okt. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hétfőig nem muszáj, de szombatig én legalább várnék. Mondjuk attól is függ, hogy hány naposak a ciklusaid, vagy hogy tapasztalsz-e valamilyen tünetet, amit egyébként nem szoktál a menstruáció előtt.

(Bár ha ennyire rá vagy kattanva, akkor a "tünetekkel" csak óvatosan, mert a szervezetünk képes egy s mást produkálni pszichés alapon is...)


Azért szurkolok!

2011. okt. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok!először is köszi a gyors válaszokat!:)ez az első gyógyszer menetes hónapom gyógyszer előtt és gyógyszer szedése alatt is 28 naposak voltak a ciklusaim!az az igazság h soha semmilyen tünetem nem volt!,sem mensi, se semmilyen:)mostanában görcsölget a hasam és 1, 2 szer volt hányingerem!ezen kívül semmi még ha keresnék sem találnék!jah még annyi h a nyákom furcsa nem olyan mint szokott lenni!:)
2011. okt. 24. 11:01
 5/14 anonim ***** válasza:
én már olyan sokat csalódtam, megfogadtam hogy legalább 3 hét késés után fogok tesztelni. jó ezzel nem azt írom hogy te is tégy is. szerintem várd meg a nem vár mensi napját és arra számolj még 3 napot, és tesztelj.
2011. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
OKsa köszönöm!10 53 szurkolok neked:) de ha most hagytam abba a gyógyszert akkor elvileg több petesejt is érhetet, és így a hónapban bármelyik nap sikerülhetett Ugye? vagy csak én gondolom így?:D
2011. okt. 24. 11:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hétfőre nem várom, és már én is nagyon izgatott vagyok. Én szerintem hétfőn vagy kedden fogok tesztelni, de sajnos én már nem vagyok annyira bizakodó 9 sikertelen hónap után :-( Sok sikert mindenkinek!!!
2011. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Drukkolok nagyon!!!!nekünk ez volt az első hónap de félek h nem sikerült, mert mindenki ilyen meg olyan tüneteket észlel, meg érzik meg látják h beágyazódik!de nekem semmi tünetem nincs!
2011. okt. 24. 12:06
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell tüneteket érezni emiatt ne aggódj.

Attól még lehetsz babás!

Esetleg vasárnap tesztelhetsz egy 10-es érzékeny teszttel!!!

pl: walentin 900ft körül van, én is olyat vettem!

2011. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!:)
2011. okt. 24. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!