Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok Székesfehérváron...

Ajánlanátok Székesfehérváron szülész-nőgyógyászt, akiben bízhatok és kedves? .

Figyelt kérdés
Lombikra megyünk majd májusban és nincs egy olyan orvos akiben megbízhatnék és csak hozzá szeretnék járni. Segítstek és adjatok tanácsot. Köszönöm előre is.
2011. ápr. 23. 18:38
 1/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én sajnos nem tudok itt egyet sem. :-(

Éppen ezért mi feljárunk Budapestre a Kaáli intézetbe. Ott mindegyik orvos profi és kedves. Választani lehet közülük. A héten sajnos beleszaladtam a fehérvári nőgyógyászatba. Hát zongorázni lehet a különbséget. És a lombik kezelés ugyanúgy ingyenes ott is, és tilos hálapénzt elfogadniuk. :-)

2011. ápr. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Dr. Mohos Attilát ajánlom neked, nagyon kedves és jó szakember.

2011. ápr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dr. Rublicky Leventét bátran merem ajánlani, a Fehérvári Meddőségin is dolgozik, van magánrendelése is , nagyon koorekt, megnyugtató a jelenléte, bármikor lehet hívni, igaz nagyon be van táblázva, így jó előre kell időpontotkérni, de utánamár ő rendel vissza, és nincs ezzel gond. Jó pár szülőt ismerek, akik évek után nála estek teherbe :)
2011. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlatokat akkor átgondolom mi legyen.
2011. ápr. 24. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Dr. Rublicky Leventét én viszont nem ajánlom,közeli ismerősömnek a szüléstét most cse*te el 3hete és az illető újból kórházba került és ki kellett venni a méhét.Az ismerősöm össze haverkodott az egyik beteg hordóval és azt mondta hogy nem engedték meg neki hogy ő is jelen legyen a műtétnél,sőt valószínűleg valami megóvást is kapott!
2011. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó sajnálom az ismerősödet remélem hamar rendbe jön mind egészségileg és mind lelkiekben. Ez szörnyű dolog egy nő számára. Kicsit tartok ettől a Fehérvári kórháztól mert nem sok jót hallani. Lehet, hogy inkább marad Pesten a bevált kórház és doki ha egyáltalán összejön a baba. Mindenkinek köszönöm a válaszát.
2011. ápr. 25. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!