Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 171cm és 75kg vagyok. Szeretné...

171cm és 75kg vagyok. Szeretnék fogyni, de úgy hogy ne legyen gond, mert kisbabát szeretnék, de előtte jó lenne pár kilót leadni. Hogy fogyhatnék, hogy ne ártson? Sajna tornázásra nem jut időm. Van valami jó diéta?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem próbáld meg elhagyni a kenyeret és a tésztát na és az édességeket. Ez már önmagában segíteni fog.
2009. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Én diétát nem nagyon tudok és nem is szeretnék javasolni. Azt tudom javasolni, hogy szerezz be egy jó képességű elliptikus gépet. Az nagyon sokat segít! Nézz körbe a neten, már használtan is lehet kapni jókat elérhető áron. Nem kell vele sokat kínlódni, órákat rajta lenni, esténként vagy amikor van időt 10 perc bőven elég. A lényeg a rendszeresség. Mellé egészséges kaják (salik, csirke hús, hal) jó sok ásványvíz!!! NEM ÜDÍTŐ!! És tuti fogyni fogsz! Már az első 2-3 hét után észre lehet venni. És közben még ki sem merül a szervezeted!

Sok sikert!

Szió

2009. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Étkezz rendszeresen!

Sajnos, ha nincs időd a mozgásra, akkor hónapokba telhet, míg meglátszik rajtad. Kivéve, ha eddig ettél édiket. Annak a megvonása nagyon hamar látszik. Én 2 hete nem eszem édességet, kenyeret csak délután 3-ig, tésztából durumot, a köretből pedig fele annyit rakok, mint anno szoktam, és 4 kiló már lement!!! És én sem tornázom! Viszgákra készülök, ez nem férne most bele. És egész nap ülök. Mégis... Nagyon ajánlom.

Sok sikert!

2009. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz, mert én 6 hónap alatt fogytam 25 kg-ot, és teljesen felborult a hormonháztartásom, szóta eltelt 9 hónap, és még mindig nem normális, pedig már nem fogyok. Nagyon lassan fogyj!!!!
2009. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!