Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, hogyan lehet...

Szerintetek, hogyan lehet könyebben teherbe esni ha többet vagyok együtt a páromal vagy ha ritkában?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha eltaláljátok a megfelelő pillanatot, akkor 1x is elég együtt lenni. :)

Általában 2naponta ajánlják, mert így a férfi spermája is megfelelő minőségű lesz.

2011. ápr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszod ! ez nagyon sokat segitet
2011. ápr. 25. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem úgy van a legtöbb esély a babára, ha pontosan tudod, hogy mikor lesz ovulációd és mikor vannak a termékeny napjaid. Na ezek előtt kihagytok vagy 3-4 napot, és utána beleadtok mindent!

Dokim meg úgy mondta, hogy úgy a legesélyesebb ha csakis kizárólag ovulációkor vagytok együtt akár többször is, de előtte és utána egyáltalán nincs szex...

Szerintem ez azért túlzás. Úgy is sikered lesz, ha előtte kihagytok vagy 3-4 napot, hogy gyűljenek a katonák!

2011. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!