Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Algopyrint lehet bevenni...

Algopyrint lehet bevenni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Még nem tudom, hogy összejött-e a baba, de van rá esély, és ezért kérdezem.Tegnap már annyira fájt a fejem, hogy nem bírtam tovább, be kellett vennem egy gyógyszert.Árthattam vele a babának, ha kb egy hete készült? :-) Tudom, kérdeztek már algopyrin-es kérdést,ne is haragudjatok érte, hogy én is megteszem, de aggódom. Köszönöm a válaszokat előre is!
2009. márc. 6. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,a 12-ik hét után.
2009. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szió!

A gyógyszerészek és orvosok mai álláspontja szerint (, mert biszony ez is változik) nem szedhetsz algopyrint fájdalmad csillapítására, ha babát vársz. Helyette a paracetamol tartalmű szerek közül válassz inkább!

Szurkolok!!!

2009. márc. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem nem lesz baj -már ha baba van egyáltalán- . Még jó, hogy csak 1 szemet vettem be.
2009. márc. 6. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csak egy hete készült a babó, akkor tuti nem ártasz vele, mert még be se ágyazódott. Tehát nincs még kapcsolat köztetek.

Egyébként a barátnőm most nem rég szült, és neki a terhesség alatt azt mondta a dokija, hogy algot szedjen, ha fáj a feje.

2009. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, megnyugtattál! Azért legközelebb nem csinálok ilyet, nézek valami más szert fejfájás ellen, mert azóta is nagyon kínoz.
2009. márc. 7. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!