Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási pecsételős...

Beágyazódási pecsételős vérzés hányadik napon?

Figyelt kérdés
Tudtommal, amikor találkozik a pete meg a hímivarsejt, kb 4-5 nap alatt ér be a megtermékenyült petesejt a méhbe...ezek szerint a "bevérzés" az aktus után pár nappal történhet? Vagy a beágyazódás végén, tehát aktus után 10-12 nappal?
2011. ápr. 26. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Én már olvastam olyanról, hogy maga a megtermékenyülés is okozhat egy nagyon minimális pecsétet. Nekem 2 nappal ovulációm után volt pecsétem ami eddig még soha nem volt jellemző és többször volt még utána kevés mennyiségű pecsételésem meg egy kis vérzés is volt aztán. És most lehet hogy terhes vagyok, mert van 3 halvány pozi tesztem...
2011. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi...és gratula:)
2011. ápr. 26. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:

hát még ne gratulálj, mert nem tudom mi van, már régen erősnek kéne lennie a tesztnek. :( nem pedig halványnak.

De azért köszi.

2011. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem már van egy fiam...sosem volt igazi erős csíkom, mégis gyerek lett belőle:)
2011. ápr. 26. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszi a bíztatást, ha nem érezném ezt a furcsa szúrást, nem is gyanakodnék az az igazság. Hát majd csak kiderül, hogy van-e baba, vagy nincs. Nagyon aggódom!
2011. ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aktus után 13.nap volt egy vérfolt a papíron, másnapra nem vártam,és nem is jött.Tehát nekem a beágyazódás végén volt.
2011. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
18:55-ös...mikorra nemvárod?
2011. ápr. 26. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Én most tartok kb. középidőben, ha nincs baba...(szerintem nincs baba, mert csúnya a görbém)

Április 14-én volt egy kis vérzésem, de 1 nappal korábban jött és nem görcsöltem egyáltalán. Tehát a köv. mensi ideje kb. május 12-ére lenne esedékes...

2011. ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

08:41-es vagyok

Nálam nem lett baba sajnos ez a korai pecsételés.

2011. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerintem nálam sem....pár napja már mensis fájdalmak vannak és maholnap aktuális...viszont egy kivizsgálást megér hogy mi okozta mégis
2011. máj. 2. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!