Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark tea kitolhatja a...

Cickafark tea kitolhatja a ciklusomat? Már nem bírom olyan ideges vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnapra nem vártam. nem is jött csak a mensi érzés. Most ittam először cickafark teát. Ez kitolhatja a mensit? Én ízt olvastam hogy inkább rövidíti vagy ez nem igaz?

A hőgörbémben két nagy felugrás is volt. Egyik a 10. napon akkor volt az összes tünetem peteérésre. A másik 6 nappal később(ott már semmilyen tünetem nem volt). Oda kitolta volna a peteérésemet ez a tea? Ha nem akkor trifázisos a görbém. Ha igen akkor kitépem a hajam, mert sosem késik. Nincs folyásom a hőm magas. De 2 napja negatívat teszteltem.

Szerintetek?


2009. márc. 6. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tesztelgetnék minden nap. Lehet, hogy a tea kavar be, de lehet, hogy baba van, nagyon drukkolok hozzá!!! :)

Remélem jó hírekkel jössz majd.

(ha van 10-es teszted, azzal megpróbálhatod du is, ha tegnapra nem vártad, akkor talán már mutat vmit)

2009. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen megpróbálok szerezni, de akkor lehet hogy a tea tréfál meg?:( De ha késik akkor a mensi előtt egy nappal jelentkező tüneteknek is nem kéne késni?
2009. márc. 6. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne megnézni a görbédet.
2009. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A 2. oldalon van a reggeli kérdésem a tegnapra vagy holnapra nem várom címmel. Ott a görbém. meg a többi tünetem

Még sosem játszott így a szervezetem. 14 hónapja várunk. :(

2009. márc. 6. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én tuti tesztelnék, mert a tünetek babásak. (csak ne csalódj nagyot, ha mégsem az, én sajna nem vagyok doki...)

De még mindig nagyon drukkolok!

2009. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni,hasonlo tudneteim voltak mult honapba a tea mellett, de a doki szerint annyira raaltam a babara, hogy a szervezet produkalta magat, mivel 4 nap keses utan jott meg. De szurkolok nalad ne igy legyen.
2009. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. De sajnos meg fog jönni. Az előbb töröltem egy minimális barna nyákot.:(

A furi csak az, hogy a mensi előtt nekem mindig pattik jönnek és majd 20 éve a legbiztosabb jele a mensimnek hogy 1-2 nappal előtte hasmenésem van. Na most egy hete székrekedésem van.:(

És vizes folyásom sincs.Mégis megjön.

2009. márc. 6. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!