Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megbetegednem...

Ma kellett volna megbetegednem, szedtem a 15-től a 25. napig a Duphastont 10mg-ot naponta egy szemet. Vannak tüneteim ami terhességre utalhat, de nem akarom elkiabálni. Szerintetek ennyi gyógyszer kitolhatja a mensest, az miatt késhet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Megbetegedened???
2010. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia. a duphaston sargatest hormon, elemeltileg azt akkor adjak, ha vetelesed volt, vagy verzes a terhesseg elejen, hogy vedje a terhesseget, hogy a mehed ne azzal folakozzom hogy termelje a hormont hanem azzal hogy regeneralja magat, ezert vedi a babat. en 2 honapja szedem, most fogom abbahagyni, nekem beverzes volt a baba mellett, es jol vagyok mar halistennek. ha nem jott meg csinalj egy tesztet, egy erzekenyebb fajtat. nemhiszem hogy a duphaston ezt befolyasolna.
2010. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, a vérzésnek kellett volna megjönnie, clostilbegytet szedtem 5 napig 1 szemet reggel-este, a ciklus 15. napjától a 25. napig Duphastont 1 szemet.
2010. márc. 30. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!