Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vannak halvány pozitív...

Miért vannak halvány pozitív tesztjeim, ha a hőm alaphőn van már 4 napja?

Figyelt kérdés
És szúr egy pontban a hasamnál, talán jobb oldalt.
2011. ápr. 26. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt halvány pozi?
2011. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen több tesztem halvány pozi lett. Egyértelműen ott a 2. halvány rózsaszín csík.
2011. ápr. 27. 08:07
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű,tényleg baba van a dologban. Nem mindenkinél a lakul egyformán a hő.
2011. ápr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

[link]


Itt különböző terhesgörbéket találsz.

2011. ápr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja és szorítok neked!!!!!
2011. ápr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mit gondoljak. A 2. csík nem azonnal jött ki, tehát várni kellett rá, hogy egyértelmű legyen a jelenléte. De egyértelműen látszik, el is tettem a teszteket. Az is biztos, hogy rózsaszín. Fura tüneteim is vannak, de én még nem tudok reménykedni.
2011. ápr. 27. 08:25
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy szorítasz nekem. Én félek, hogy csalódni fogok.
2011. ápr. 27. 08:26
 8/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenkor még bármi is lehet,de ne gondolkozz negatívan. Nagyon szorítok. Majd írj hogy alakultak a dolgok.
2011. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát holnap megyek dokihoz. Ő azt mondta amúgy, hogy még nem biztos hogy látni fogja a babát, de van rá esély...azt mondta ha még nem látja, még akkor is lehetek terhes...
2011. ápr. 27. 19:26
 10/16 A kérdező kommentje:
Most jöttem haza a dokitól és sajnos nem látott babát a pozitív tesztek és tüneteim ellenére,úgy vizsgált meg, ahogy kértem. Viszont látott egy 18 mm-es megérett petesejtet, ami mostanában fog kiszabadulni, meg körülötte még sok apró érő kis petesejtet. Azt mondta minden rendben van, cisztám sincsen, de babám sincs! :( Úgyhogy engem átvertek ezek a tesztek. Nem tudom miért jelent meg rajtuk a 2. csík és nem tudom miért voltak tüneteim is még hozzá, ilyenben még sose volt részem. Arra is gondoltam, hogy lehetséges, hogy elkezdődött egy terhesség, csak nem tudott folytatódni valamiért? Ezt már elfelejtettem megkérdezni tőle. De remélem, nem ez a helyzet, mert akkor máskor is így járhatok, hogy sikerül megfogannia a babának csak nem folytatódik a terhesség...
2011. ápr. 28. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!