Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vannak halvány pozitív...

Miért vannak halvány pozitív tesztjeim, ha a hőm alaphőn van már 4 napja?

Figyelt kérdés
És szúr egy pontban a hasamnál, talán jobb oldalt.
2011. ápr. 26. 19:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Nem mondta esetleg,hogy még lehet túl korai a terhesség? Ez nekem nagyon fura. Én még azért tesztelnék pár nap múlva,hátha erősödne az a csík. Sok sikert! Majd írj hogy alakultak a dolgok és hogy mi lett a végkifejlet.
2011. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem mondta, hogy lehet korai terhesség. Eleve nem lehet korai terhesség, ha ott van már az érett petesejtem, ami nemsokára kiszabadul!

Lehet ezt a szúrást is ezért érzem most! Sőt, szerintem tuti.

Már csak azt nem tudom hogyan lenne a legjobb, hogy most becélozzunk baba érdekében! Valószínű holnap lesz ovum. Tegnap együtt voltunk. Nem tudom, hogy a mai nap is együtt legyünk-e vagy inkább hagyjunk időt a "kiskatonáknak" és csak holnap célozzunk?

2011. ápr. 28. 19:11
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőség akkor inkább reggel legyetek együtt,mert a tegnapi légyottból már ott vannak a kisfickók,és ha valóban meglesz hajnalban a pé-d akkor még az új had is odaér. Esély sem lesz kikerülni őket.Legalább is remélhetőleg!!!
2011. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát 28-án nem voltunk együtt, és csak ma este leszünk együtt. Nem lesz ez késő? Lehet a szúrást is az ovuláció miatt éreztem. Tegnap nagyon erősen éreztem már, ma reggel már alig érzem...
2011. ápr. 29. 07:45
 15/16 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem lesz. Valószínű megvolt az ovud azért enyhül a szurka. Nekem ebben a ciklusban mondjuk nem akkor volt mikor szúrt a hasam. Megugrott ma a hőd? Az is bizonyítéka lenne a pé-nek .
2011. ápr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Még nem ugrott meg a hőm, ezért reménykedem, hogy még nem késtük le.
2011. ápr. 29. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!