Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megéreztétek mikor teherbe...

Megéreztétek mikor teherbe estetek?

Figyelt kérdés
Pár napja voltunk együtt a párommal, nem tervezzük a babát, de nekem van egy olyan érzésem hogy lehet teherbe estem. De a tesztel még várnom kell egy kicsit. Szerintetek?
2011. ápr. 27. 16:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Megszakitással "védekeztünk"...
2011. ápr. 27. 16:25
 2/9 Tinker Bell ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy csak beképzeled!


Valószínűleg te szeretnél már babát, viszont a párod még nem. Elképzelhető, hogy terhességi tüneteket is fogsz produkálni, de a teszt negatív lesz.


Szívből kívánom, hogy ne így legyen!

2011. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van aki megérzi. Nekem egyik ismerősöm is megérezte amikor sikerült, pedig előtte 2 évig nem esett teherbe...

Az igazság az, hogy most én is úgy érzem, hogy sikerült, de még nem tudom biztosra, de odáig már eljutottam hogy vannak halvány pozi tesztjeim és tüneteim is...már csak doki kell hogy megerősítse...lehetséges, ez már el fog maradni és mégsem vagyok babás. :((

2011. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én inkább csak utólag,mikor biztos lett,hogy úton van,akkor éreztem,hogy az volt az a nap a sok közül.
2011. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A teszttel még várj pár napot, inkább 1 -2hetet,mivel még biztosan nem ágyazódott be,ha terhes is lettél.

Doki ált. 1 hónapos terhességet "vesz észre",a teszt előbb mutatja ki.


Én nem éreztem meg, mikor babát vártam, nem is hittem el, hogy bébi lesz! Aztán a továbbiakban erősen éreztem, hogy fiú lesz, és nem hittem el, hogy lányt mutat az uh :-). De biztosan van aki megérzi...

2011. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én többször megéreztem, amikor nem voltam terhes, persze, amikor tényleg az voltam, eszembe sem jutott. :)
2011. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem éreztem meg.
2011. ápr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem anyukám mondta, hogy ő már az együttlét utáni napon érezte, ha sikerült a dolog, rögtön rosszul is lett meg a többi. :D
2011. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Én bizony megéreztem!Bizsergést éreztem az alhasamban!

Sajnos azóta elvesztettem,úgyhogy most is arra az érzésre várok!

2011. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!