Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez hogy lehet...

Szerintetek ez hogy lehet teherbe esni a következő nemvárt előtt 2 nappal?

Figyelt kérdés
Szept. 7-én jött meg utoljára, Ok 8-ára nemvártam a következőt. (Tényleg nem vártam, mert babát szerettünk volna :D) Nem is jött. A dolog furcsája az, hogy kb 19-24-ig volt peteérésem. Ezidőben sajnos nem tudtunk együtt lenni a férjemmel, de 25-én igen. Gondoltam alfahím, és akkor egyből még besurrant. De a dokik semmit nem láttak az első két vizsgálaton. A 3.-on igen, és már szívhang is volt. (nov.7.) Minden rendben van, de a doki szerint okt. 5 vagy 6 a fogantatás ideje. ???? Ez hogy lehet? Akkor most hogy kell számolni, hogy hány hetesek vagyunk? :)
2011. nov. 10. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem középidőben volt peteérésed. Az utolsó mensid első napjától kell számolni a terhességi hetet azaz 9 hetes és 1 napos terhes vagy.
2011. nov. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
késői peteérésed volt.Többekkel előfordul ez.A vérzés első napjától kell számolnod.gratulálok!
2011. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az.... 9 hetesnek számítok, de az orvos ráírta a papírra, hogy 6 hetes + 5 napos vagyok a vizsgálat szerint. A helyzetet nehezíti, hogy külföldön vagyunk egy pár hónapig, és a férjem fordítja az orvosi dolgokat. :) Azt mondták, hogy 9 heteshez túl pici lenne. ? Mert most 8mm-es. Az ultrahang gép azt írta rá, hogy Június 26-ra várható, az orvos szerint júli 2. Bár ez már nem nagy különbség. Köszönjük a gratulációt. :)
2011. nov. 10. 11:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyu!Nekem vérzés alapján 09.06. volt a dátum.Az összes ultrahangos vizsgálat előbbre hozta 08.23.-ra.Végül szép nagy súllyal a kiírt dátum előtt megszületett.Méhlepény alapján 39hetes voltam.

Szerintem majd a hetekkel eldől mi a legvalószínűbb időpont!

2011. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az UH alapján fogják számolni.

Azt megkérdezhetem, hogy mikor teszteltél pozitívat?

2011. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Október 21-én? Azért csak akkor mert gondoltuk, akkor már látnak valamit az orvosok, és akkor mentünk dokihoz. De ők azt mondták, hogy előbb vegyek tesztet, és csak utána vizsgálnak meg....
2011. nov. 13. 10:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megírtad. Csak azért kérdeztem, mert nekem megjött, csak sokkal kevesebb volt, mint szokott lenni és azóta nagyon fájnak a melleim. Ha középidőben estem volna teherbe, akkor már jó ideje + lenne a teszt, ezért gondoltam, hogy vagy mensi előtt fogant, vagy nem is vagyok terhes, csupán hormonzavar okozza a tüneteket. A napokban fogok újra tesztelni.
2011. nov. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olyanról is hallottam már, akinek két peteérése volt két mensi között. Lehet, hogy az akkor az első nem fogant meg, tehát az "kilökődött". De ez csak a józan paraszti eszem. Drukkolok neked! A melleim nekem is baromira fájnak.... Meg én nagyon sokat szédelgek, remegek, olyan ájulás elötti pillanataim vannak. :(
2011. nov. 14. 08:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Negatív lett, szóval csak a hormonok szórakoznak.
2011. nov. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!