Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a terhességi teszten a 2....

Ha a terhességi teszten a 2. csík nagyon halványan látszik, akkor is hihetek az eredménynek?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom már 1 csopségre! ! ! !

A hasam "megnott", enyhén gorcsolget, van amikor a bal petefészkem szurkál, mindig álmos vagyok és éhes. Ingerlékeny is lettem, a melleim nagyobbak, mint szoktak és mindenutt elojottek rajtam a kék erek.Folyásom is van, a méhszájam pedig nehezen elérheto.


2008. febr. 13. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, tuti hogy babás vagy!!! Tudod a halvány csík is csík! 1-2 nap múlva csinálj egy másikat, az már bizti nem lesz halvány! Ohh e jó neked, bár én is itt tatanék már, de sajna tegnap megjött. Ha 6-7 hetes leszel, irány a doki, akkor már tuti hogy hallja a babó szívhnagját is! Sok sikert+jó egészséget nektek! :-))))))))))
2008. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!Alig tudom elhinni!Már 6 honapja tervezzuk.Multkor elhatároztam, h nem gorcsolok a babán, nem is gondoltam rá.Erre tessék...A kov honapban osszejott. Ennél szebb Bálint-napi ajándékot a férjemnek nem is tudnék adni. Koszonom mindenkinek, h tartottátok bennem a lelket és elhalmoztatok jotanácsokkal!! Meli :)))
2008. febr. 13. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is így jártam, tegnap teszteltem de rettento halvány csíkocska jelent meg, szinte alig látható, nem bírtam , ma is teszteltem ,ma már gyonyoruen megjelent a második csík, most már én is elhiszem, boldog vagyok..
2008. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia.Gratulálok! Jo babavárást és vigyázz magatokra. :)
2008. febr. 13. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gratulalok a babadhoz!!!!!

Ugye milyen furi,h az agy mire kepes?Nekem is igy jott ossze a baba.

Vigyazzatok magatokra

10 hetes kismama

2008. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ohh de jó nektek! Gratulálok mindenkinek! Nekem teganp sajna megint megjött a nem várt mensi. Pedig úgy szeretném már a babót! Igaz még csak 2 hónapja próbálkozunk. Lehet hogy majd most, próbálok annyira nem stresszelni rajta, hátha az segít majd..
2008. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó látni az örömödet. Megöl a sárga irígység. Mi már annyira szeretnénk egy babát, hogy kezdek megkattani, ha bárki is rákérdez hárpiává változom. Már mi is eljutottunk odáig, hogy nem görcsölünk rajta, de sajna nekem júniusban államvizsga. Mostanában emiatt vannak rémálmaim. Attól tartok, hogy csak az államvizsga után fog sikerülni a baba. Addig igyekszem nem megkattanni teljesen, de még olyan sok az a négy hónap. Kitartás, és minden jót a babához.
2008. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!