Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szellemcsík eltűnik? Nem a...

A szellemcsík eltűnik? Nem a száradási csík!

Figyelt kérdés
Már jártam sokszor úgy,hogy szellemcsíkos lett a tesztem,de azok eltűntek és szürkék is voltak!Azt tudom,hogy a száradási csík az nem tűnik el!Szerintetek?
2011. okt. 30. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet használsz? A jó teszt kb 1 percen belül kimutatja egyértelmüen, h van e baba vagy sem. Kérdés, h mikor tesztelsz? Mikor kellett volna megjönnie?
2011. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!Vaterás one step,facelle,gabriell!Tegnapra nem vártam és a hőm is fent van még!
2011. okt. 30. 09:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja qupido is volt!Persze nem egy nap csináltam őket!
2011. okt. 30. 09:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Qupido-ról azt hallottam, h az a legérzékenyebb az összes közül.


Én one step teszttel csináltam a kimaradt menstr. után 4. nappal és erősen duplacsíkos lett.

Te mikor teszteltél a nemvárt előtt/után, hány nappal?

2011. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
10.dpo naptól folyamatosan.Tegnapra nem vártam és még ma sem jött meg,úgyhogy reménykedem!Neked meg gratulálok!
2011. okt. 30. 10:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem várt előtt 2 nappal halvány lett a 25-ös délelőtt 11-kor,és bár nagyon nagyon halvány,de kijött 1 percen belül.Még aznap egy másikkal azt hiszem az volt a facelle délután már erősebb,egyértelmű második csíkom volt szintén 1 percen belül.1 óra múlva már 5 méterről is látszott.Az utána következő napokban csináltam még 5-öt :) mind különböző,és egyre erősebb lett,a legutolsó ez azúj drága teszt a detego,már egyforma 2 csíkos lett.Azt nem várt utánni 2. napon csináltam.hajrá,írj majd hogy mi újság:)
2011. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!