Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Alig hogy...

Lehetek terhes? Alig hogy befejeztem a havit, szexeltem a párommal. (lent)

Figyelt kérdés
Alig hogy befejeztem a havit, szexeltem a párommal..az első lökés óvszer nélkül volt, utána húztunk rá. Szerintetek lehetek ezek után terhes?(ellenőriztük, és nem volt rajta semmi, száraz volt a teteje, viszont félek egy kicsit:( )
2011. ápr. 28. 14:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Még havi alatt is teherbe eshetsz. Gratulálok, sok eszetek van!
2011. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindig védekezni kell! Havid előtt, alatt, után. Hacsak nem akartok szülők lenni idő előtt. Gratulálok! Vegyél tesztet!
2011. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
Igen kicsi az esélye attól az egy mozdulattól, valószínű, hogy nem vagy terhes. Mindenesetre legközelebb ne kockáztassatok, nem érdemes szórakozni, ha nem akartok még gyereket...
2011. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen milyen buták az emberek. Nehéz lett volna először felhúzni, vagy mi? Mindenesetre én is gratulálok. Hány éves vagy?
2011. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van rá esély. Nem sok, de van.
2011. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
Igen.
2011. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
a menstruációm első napját követően a 7. napon történt. Számít ez?
2011. ápr. 28. 14:43
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

nem sok az esély,de azért van rá,hogy terhes vagy.Fogadni merek hogy 14 évesnél nem vagy több.Vgy ha igen,akkor egyszerűen tudatlan vagy.

19L

2011. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges, de amúgy függ a ciklusodtól, itt van egy táblázat, hogy milyen ciklushossznál mikor kezdődnek a termékeny napok (menstruáció után), de ehhez legalább 8 hónapos átlagban tudnod kell a ciklusod hosszát, hogy jól megtudd becsülni

és azt is észben kell tartani, hogy a spermák 3-4 napig életképesek odabent!

[link]

2011. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

Nem számít. Értsétek már meg, minden ilyen kérdező: elegendő egyetlen pici "genyónak" bejutnia a hüvelybe és azon keresztül a méhbe a petesejthez, és megtermékenyítenie azt. Vannak bizonyos kisebb és nagyobb valószínűségek, de ha egyszer valakinél beüt a baj, akkor a számok már egy csöppet sem fogják érdekelni, ezt elhiheted nekem.


Ha aggódsz, akkor teszt.

2011. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!