Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Alig hogy...

Lehetek terhes? Alig hogy befejeztem a havit, szexeltem a párommal. (lent)

Figyelt kérdés
Alig hogy befejeztem a havit, szexeltem a párommal..az első lökés óvszer nélkül volt, utána húztunk rá. Szerintetek lehetek ezek után terhes?(ellenőriztük, és nem volt rajta semmi, száraz volt a teteje, viszont félek egy kicsit:( )
2011. ápr. 28. 14:33
1 2 3
 21/24 sumergo ***** válasza:

Ha oldalt a keresőbe beírod a kulcsszavakat (pl: Lehetek terhes?), kb. 200 ilyen kérdést fog felhozni, és a válaszokat is. De ha már szexelsz, és nem akarsz babát, akkor előtte kellett volna inkább utánajárnod.

Szerintem simán lehetsz terhes, de a baba miatt remélem, hogy nem vagy az, mert tuti megölnéd.

2011. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Igen lehet, persze.Mi is pont a havim után hoztunk össze a tesót...mert én is hallotam h akkor nagy az esélye h összjöjön.
2011. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Jaj máááár!Így anonim de nagy pofája van itt mindenkinek!!!!

Egy kétségbeesett ember kérdez vmit és 30 válaszból 28 biztos h leugatja!Gratulálok!Sztem ilyenkor már mindegy a nagy szavakkal dobálózni!

Amúgy igen lehetsz terhes(egyik barátnőm előváladékból fogant meg)!De nem hinném h ez olyan haj sűrűn előfordulna,főleg nem mensi után!Én úgy tudom h mensi alatt is történnek "balesetek" de nagyon csekély az esélye!Szóval ha nem rendelkezel vmi hiper szuper méhvel és a párodnak a spermái nem superman-ek akkor kizárt dolog h terhes legyél!Ja,és ha 60 millió spermium kell ahhoz h EGY "kemény legény" tutira betaláljon akkor nyilván az a száz valamennyi elég halovány ehhez a dologhoz ami az előváladékban van!

Amúgy mi (jelzem TUDATOSAN) kiszállással "védekezünk" és érdekes módon se mensi alatt se után se előtt nem estem még teherbe!

Szóval ne pánikolj,de egy teszt a nyugalomért nem árt!:)

2011. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: ment a zöld akármi:) köszönöm Neked:)
2011. máj. 3. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!