Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség állhat a dolog...

Terhesség állhat a dolog mögött? Nem lenne jó.

Figyelt kérdés
Sziasztok 17éves vagyok és előző hónapban 14-15 -e körül jött meg és miután elmúlt pár napig volt barnás folyásom...utána meg nyálas folyás amibe kis vér volt néha... Ebben a hónapban még nem jött meg ( de mindig össze vissza jön van amikor 1hónap kimaradt)így elmentem nőgyógyászhoz..Ezzel a panasszal ő egyből mondta hogy lehetséges hogy terhes vagyok .. megnézte az ujjával. Azt mondta 98% hogy nem vagyok az nem érzi hogy az lennék de elküld vizelettel vizsgálatra amit én nem tudtam leadni mert elutaztunk.. barátommal 2hete együtt voltunk amikor megkellet volna jönnie kb.. akkor de védekeztünk.. orvosnál 1hete voltam és mikor megvizsgált azelőtt voltam 1hete együtt a barátommal és azelőtt meg félévig nem szexeltem.... Akkor már éreznie kellet volna ha terhes vagyok ?? Ez is befolyásolhatja a menszim hogy féléve nem szexeltem és most igen és hirtelen..? Szerintem jövőhéten csinálok egy tesztet.
2011. ápr. 28. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj most tesztet. Többet tud mondani, mint mi.
2011. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha egyébként is rendszertelen a mensesed, akkor inkább hormonprobléma lehet. Persze ettől még becsúszhatott időközben egy baba, ha nem védekeztek rendesen. Ha még nem akarsz babát, és rendszeresen nemi életet élsz, talán érdemes lenne fogamzásgátló tablettát szedned. Rendszeressé teszi a mensest, és nem kell azon paráznod, hogy akkor most van baba, vagy nincs.

2011. ápr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De az orvos miután együtt voltunk rá 6napra kb már kitudná tapinta ha terhes vagyok? Mert ugye megvizsgált csak szerintem ő azt hitte a barnás folyásra hogy az a terhesség jele de az nem lehetet mert az még azelőtt volt miután szexeltem..
2011. ápr. 28. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Drágám, 6 nappal aktus után egy ekkora . sejtcsomó halad a petevezetődben a méhed felé.

Na, szerinted ki tudják tapintani???

2011. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

*vagyis az előtt

Hát gondolom hogy nem ezért félek de szerintem veszek tesztet.

2011. ápr. 28. 17:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem simán lehet hogy terhes vagy.Csinálj reggeli vizeletből egy tesztet.Mivel nem szeretnéd hogy baba legyen a dologban amit meg is értek,így szorítok hogy negatív legyen a teszt.Majd írj mi lett az eredmény.
2011. ápr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!