Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség tünetei? Vagy mi más?

Terhesség tünetei? Vagy mi más?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 8 nap múlva nem várom, kb. 2 napja szurkál a petefészkem, (van mikor igen erősen) gyomorégésem van, kb. az is 2 napja, ma észrevettem magamon hogy nagyon álmos vagyok(nem tudom számít e)....! Ma teszteltem és - lett. (szerintem korai volt még) :), nem tudom hogy számíthatok egy a nem várt napján + tesztet(persze ha nem jön meg) Remélem hogy NEM, a mellem elég érzékeny, nem tudom hogy a nem várt miatt vagy miért, de nem jellemző rám hogy ilyen korán fájna, ja és időközönként olyan megjön érzésem van, szerintem még az is korai...hisz még 8 nap..! Előre is köszi! Létszi azt is írjátok le hogy mik az esélyeim, és a tapasztalatokat..Köszönöm.
2011. nov. 11. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem megjön érzésem volt 4-5 nappal a mensi előtt. Egyáltalán a görcsökről jutott eszembe, hogy ja, mostmár megint meg fog jönni. Aztán a nemvárt előtt kb 2-3 nappal az lett nagyon gyanús, hogy érzékeny a mellem. Nekem előtte soha nem fájt a mellem mensi előtt. Vártam pár napot, nem jött meg, és rögtön teszteltem, és egy jó nagy erős pozitív lett.

Miközben olvastam a soraidat, rögtön a saját esetem jutott róla eszembe.

Szerintem van rá esély, jó esély, hogy baba van a dologban. Kívánom neked a legjobbakat.

2011. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy időt szakítottál rám, és gratulálok neked! :)
2011. nov. 11. 14:38
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, 5 perce kimentem a férjemmel az udvarra teázni, olyat szúrt a hasam ajka hogy még a poharat is eldobtam...:S kezdek gyanakodni hogy baba van.....szerintetek? :)
2011. nov. 11. 14:48
 4/8 A kérdező kommentje:
ajka helyett alja...bocsi :)
2011. nov. 11. 14:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Beágyazódástól lehet erős szúrka szerintem.

Lehet most fúrja be magát :)

2011. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jajj de örülnék neki..:) Köszi a választ :)
2011. nov. 11. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért ne éld bele magadat. A szúrás mást is jelenthet, rosszat is. :((( Én a rosszat tapasztaltam meg ilyen tünetekkel, pedig én is reménykedtem.

De drukkolok, hogy babás légy!!

2011. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2011. nov. 11. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!