Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég sok terhes tünetem volt,...

Elég sok terhes tünetem volt, ill. van is még! De sajna tegnap megjött, vérzek. Még mindig olyan furán érzem magam. Létezhet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fáj a hátam, a derekam. Állandóan éhes vok, kívánós. Hangulatingadozásaim vannak, sokszor vok fáradt, kimerült. Néha fáj a fejem, picit néha szédülgetek is. A cicim is fáj, érzékeny, néha olyan érzem van, mintha bele nyilalna a fájdalom. A bimbóm is érzékeny. A vérzés 2 napja van. néha a petefészkem is szurkál. Lehet ez talán baba? Érdemes tesztet csinálni, ha nem lesz már vérzésem??? amikor p.érésem volt együtt voltam a párommal. Mit tegyek? :))
2008. febr. 13. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! háát, még minden lehet! nekem is ilyen tuneteim voltak, a mensim is megvolt, igaz kevesebb és inkább sotétbarna, mintsem vér, de a mensim után a tuneteim megmaradtak és még "gyult" is hozzá. Várj még és probálj meg nem gondolni a babára és arra, h terhes lennel és ha maradnak a tunetek kb 1hét mulva csinálj tesztet, v ha biztosra akarsz menni, irány a nodoki. Sok Sikert!! 5 Hetes Kismami
2008. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális, a megszokottól nem eltérő a mensid, nem vagy terhes. Mi is próbálkozunk egy ideje, az első után csináltam tesztet, azóta sem. A témával nem foglalkozom, úgy érzem, nem görcsölök, és nem is gondolok rá, amikor szeretkezünk, hisz ott van a kedvesem... Ha kevesebb, rövidebb, vagy kimarad, csak akkor gyanakodj, különben totál kikészülsz... Szorítok mindenkinek, aki ebben a zűrös világban bébivállalásra adja a fejét, és kis nemzetünk gyarapításáért tesz...:)
2008. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van aki terhesen is mensisik.Várd meg hogy milyen a mensid, és ha más akkor csinálj tesztet.De mindenesetre légy nyugodt.Sok sikert.
2008. febr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen pont menstruációs tüneteid vannak!

De miért nem csinálsz tesztet ha ennyire parázol?

2008. febr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A sógornőmnek két hónapig még meg jött, és nem is gondolta volna hogy terhes, csak a tünetekről. És mikor elment orvoshoz, már 18!! hetes volt. De erre ő sem gondolt, hogy két gyerek után a harmadikat nem fogja észrevenni. Úgyhogy nem mindenkinek marad el a mensije. Tesztelj szerintem, ha elmúlt, és a tüneteid megvannak.

2008. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!