Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromokriptint szedek, és...

Bromokriptint szedek, és mióta megnöveltem az adagot, kemény mellékhatásai vannak. Lázam is van, de nem tudom, ettől-e vagy valami vírus bujkál bennem. Lehet a Bromo mellékhatása ez is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is bromot szedek napi 1 szemet bár igaz én 1 hete szedem de semmi mellékhatása nincsen , de azt tudom hogy sokan nem bírják és iszonyú hányinger, fejfájás , émelygés , láz, fájdalom gyötöri öket, szerintem menj el a dokidhoz mond el neki hogy mit tapsztaltál mert gondolom magas a prolaktinod arra kaptad és van egy másik fajta gyogyó ami szintén magas prolaktinra van de annak nincsenek ilyen mellékhatásai.

Mit mondtak ettöl nem sikerül?

2009. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Tehát ez is tünet... szomorú. Irgalmatlan egyébként az este, akkor kell bevegyem. De a Dostinexnek is vannak bizony mellékhatásai, úgyhogy inkább még próbálkozom ezzel.

Arra kaptam, hogy nem tudok terhes maradni, illetve hogy tejcsorgásom volt. Remélem, idővel jobb lesz...

Neked sok sikert a babaprojektben (gondolom, Neked is arra kell szedni)!

2009. márc. 7. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:

szia.

Előző vagyok.

Igen nekem is arra kell szednem mert picit magas a Prolaktinom és valószínű ezért nem sikerül teherbe esnem.

Mióta próbálkozotk?

Még azt tudom javasolni hogy esetleg próbáld meg fél szemenként szedni hátha nem csinál akkor mellékhatásokat annyira.

Sok sikert a babihoz.

2009. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Most milyen adagban szeded, és mióta?

Nekem kicsit más volt a helyzet. Szülés után, amikor már a babám régen (16 hónapja) nem szopott, még mindig volt kis mennyiségű tejem.

Valaki azt írta, hogy először csak negyed szemmel ajánlatos kezdeni, és több nap elteltével növelni az adagot.

Nekem a 1 szem esti tabi nem okozott gondot, de amikor reggel is annyit szedtem, akkor egész nap bajom volt tőle. Így én az első dobozt 1/2 + 1 szemmel szedtem be.

2009. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! És még egyszer köszi. Már két hét kezelés után vagyok. Amíg keveset szedtem, oké volt. De már egy hete esti 1 egészet kell bevegyek, és akkor kezdődött ez az egész is. Most azt hiszem, mégsem az a hiba, mert ma még nem vettem be, és ennek ellenére már 37 fölött jár a hőm... fáj a fejem meg ilyenek. Lehet csak véletlenül esik egybe a bromo-adag növelése valami vírusos izével, és ezek így együtt dolgoznak bennem...

Első: igazad van, félszemenként nincs annyi mellékhatása, de sajna a hatása is gyengébb. Ha csak a tej volna, akkor nem is hajszolnám magam annyira, de türelmetlenek vagyunk, lassan egy éve nem jön össze a baba. Ti mióta dolgoztok az ügyön?

Utolsó: hogy oldottad meg a dolgot? És mi volt az egész napi baj konkrétan? Szédülés, fejfájás, hányinger? Lázad volt?

Előre is kösz...

2009. márc. 7. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Első vagyok .

Mi 3 éve várjuk a kis picit de csak most vették észre nálam a mags prolaktint mert mikor 2,5 éve nézték a hormonjaim akkor jó volt minden eredményem most meg mags de pém sem volt szedtem a clostyt annyit segített hogy lett egy szinte semmi 8mm tüszőm , az sem jött be most 2 hónapja teázok lett 4 érett tüszőm a 14. napon 17mm volt a vezető és remélem meg is repd a gyogyó ellenére mert mondjuk nekem épp hogy magas volt az értékem 500 helyett 576.1 és arra kaptam csak nem értem minek szedem mert 2 hét elteltével meg már jó értékem volt de beszedem talán nem árt.

Remélem neked is segíteni fog a gyogyó és minél elöbb lesz kis pocaklakód.

2009. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

15:32-es vagyok. Az egész napos panasz: hányinger, székrekedés, fejfájás, hőhullámok, kettős látás, alacsony vérnyomás miatt szédelgés. Szinte egész nap feküdnöm kellett, mert ahányszor felkeltem, szédelegtem. Aztán ahogy visszavettem az adagot reggel fél db-ra, azután már csak néha egy kis fejfájásom volt az alacsony vérnyomás miatt. Utána meg már nem mertem visszatérni az egész szemre, mert a köv. héten nem volt lehetőségem arra, hogy feküdjek, ha baj van. Mostmár meg elfogyott.

Amúgy a lázat szerintem sem ez okozza.

A mellékhatások miatt pedig próbálj kisebb adagot szedni, és csak napok múlva emelni fél szemmel, hátha úgy neked is jobb lesz.

2009. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!