Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél éve két magas kockázatú...

Másfél éve két magas kockázatú (51,56) HPV -t állapítottak meg P3-as citológiával. Azóta minden citom P2, sőt az egyik vírus el is múlt. Márciustól babát szeretnénk. Valaki aki így vállalt gyereket? Tudtok nőgyógyászt, aki HPV-re specializálódott?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom tanácsa, hogy várjak,de van, hogy évekig nem múlik el, addig nem akarunk várni... Minden tanácsért nagyon hálás lennék...
2011. jan. 5. 21:06
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Mi is babát szeretnénk, nekem is két magas kockázatú hpv volt(35, 51)

Engem októberben megműtöttek, conisatiom volt.

A dokim nem mondta hogy várni kell.

Letelt a kötelező 6 hét és azóta ismét próbálkozunk.

Nekem anno azt tanácsolták ha szeretnék babát minél előbb legyek terhes, mert később még okozhat komolyabb problémákat a vírus.

Én a helyedben nem várnék, sőt minél előbb szülnék!!:-)

Gondolom téged nem műtenek mert már p2-esek az eredményeid.

Az utolsó szűrésénél már bennem sem volt vírus,(magától és a vitaminoktól elmúlt) de az eredmény így is p3 volt.

A szövettanom jó lett semmilyen rákos elváltozás nem volt csak a sok gyulladás okozott rendellenes sejteket.De ki tudja mi lett volna később.....

Bocs a hosszú beszámolóért:-)

Sok sikert a babához:-)

2011. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Örülök a hosszú írásodnak!!! Nekem az első eredményt kivéve mindegyik P2 volt. Sem a jódteszt, sem a kolposzkóp nem mutatott semmit. De tény hogy jelen van még az egyik vírus. Én is így gondolom, hogy minél előbb kéne, mert ki tudja mi lesz. Csak nem értem a dokit. Lehet örökre kimutatható lesz a vírus. Akkor soha ne szüljek??? Jó próbálkozást Nektek!
2011. jan. 6. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!