Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinált már valaki ecetes-vize...

Csinált már valaki ecetes-vizes hüvelyöblítést kislány babáért?

Figyelt kérdés
Mennyi az arány? Nektek bevált?Tényleg kislány lett? Mármint ha volt ilyen.
2011. ápr. 29. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

minden vágyam egy kislány, 2 fiam van és 17 hetes ki tudja milyen nemű bébi lapul a pocakomban :) , DE sose próbálkoznék ilyesmivel be, nehogy elcsesszem a flórát odabent vagy valami más galibát okozzak..

a természet tudja a dolgát.. :)

2011. ápr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Idióta! Ezt honnan vetted?
2011. ápr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Jézusom!!! Kérlek ne csináld ezt magaddal! Mindegy hogy milyen nemű hidd el csak egészséges legyen!

Egyébként nem hinném hogy ez bármit is változtatna a baba nemén!

2011. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

létezik a dolog.

vmi nagy neves doki honlapján is kint van.

de én inkább kihagynám...

2011. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
ciklus.hu-n is kint van, de akkor sem.
2011. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Én kisfiút szeretnék, de ilyen praktikát nem alkalmaznék! Inkább megpróbálom azt, hogy ovuláció előtt több nap szünet legyen és inkább ovuláció körül legyünk együtt, szerintem ebbe biztos van valami! Ha te lányt szeretnél, akkor próbáld inkább ki azt, hogy ovulációkor és utána nem szexeltek csak előtte valamikor.
2011. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

ez a módszer többek között valóban fent van Dr. Czeizel Endre oldalán is,akiről ugye senki nem viatkozik hogy ki is...szóval nem humbuk a dolog. a hüvely ph-ját kell kissé savas irányba elmozditani ezzel az eljárással, igy nagyobb az esély az X-kromoszomájú himivarsejtek célba érésének. nem részletezem a kérdező biztos tudja, több módszer is van ami természetesen nem 100%os,de kedvez a fiú-lány baba nemzésénél. s nem arra kell gondolni h a 10%os ecetet tolja fel valaki...hanem nagyon kis koncentrációban,amitől semmi baja nem lesz. a Gyuri bácsi gyógyfüveivel történő irrigálás sem jobb ennyi erővel...

de hogy a kérdésedre válaszoljak, nem alkalmaztam első babánál, de a másodiknál lehet hogy fogom,mert kislányt szeretnék a fiam tesójának! a lényeg természetesen az hogy egészséges legyen,de ha egy picit rá lehet segiteni a dologra,ugy hogy semmi baj nincs belőle, akkor miért ne? ártani nem árt,max használ

2011. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!