Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt vagy hőmérős...

Ovulációs teszt vagy hőmérős módszer a legjobb peteérés megállapítására?

Figyelt kérdés
Melyik pontosabb? Kinek melyik alapján sikerült a pici?
2009. márc. 7. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Minden ilyen jellegű segédeszköz nélkül. Én max. orvosi javaslatra folyamodnék ilyen eszközökhöz. Én egy felesleges parázásra okot adó dolgoknak tartom, számomra a dolog lényegét veszi el.
2009. márc. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En par hettel ezelott kerdeztem meg a terhesseg kategoriaba, hogy van-e olyan anyuka/kismama akinek az ovulacios teszt segitsegevel sikerult a baba. Ha jol emlekszem 3-am vagy 4-en irtak, hogy nekik sikerult. Sot az egyik kismama kimondottan ajanlotta mert ok sokaig probalkoztak es miutan megvette az ovu tesztet, elsore osszejott. Persze ahol van pozitiv pelda ott negativ is. :( En most vettem es kiproballom. Nem latok benne semmi rosszat, ha az ember tudja mikor van az ovulacio. Sajnos mi nem tudunk minden masodik nap sot harmadik nap sem egyutt lenni a munkank miatt. Ezert gondoltam, hogy kiproballom. Azoknak akik minden masnap vagy harmadik nap szeretkeznek szerintem felesleges. Mert mindig van elo spermium a huvelybe barmikor erik is meg a pete. A homerozeshez nem tudok hozzaszolni elobb az ovu tesztet proballom ki. :) Mielobbi babasodast kivanok neked/nektek!!
2009. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem hamarosan babázhatok/babázhatunk!

2009. márc. 8. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Most írtam valakinek priviben, hasonló kérdésre, de ide másolom:

Természetes fogamzás szabályozás

Az üzenet szövege: Szervusz, örülök a kérdésednek. A természetes fogamzás szabályozás azon alapszik, ami így nemcsak gátlásra jó hanem a fogamzásra is, hogy mikor vagyunk termékenyek. Ezt meg lehet állapítani

- a méh mozgásából

- a hüvelyváladékból

- a méhszáj állapotából.

A méh ugyanis a fogamzóképes napokon vagy közeledtével FELJEBB húzódik, a méhszáj kinyílik :) és előtte meg is puhul. Ebből következik, hogy amikor nincs érett sejt - ami esetleg hirtelen is megérhet - akkor bezárul, megkeményedik, és leszáll.

A hüvelyváladék szintén jelzi a fogamzás lehetőségét, illetve az érett sejtet: nyúlóssá válik, ha a két ujjad kozött - mindig ugyanonnan véve, mondjuk az elejéről, kívülről - széthúzod, akkor nyúlik, egyébként pedig tapadósan összeáll.

Ezek a jelek EGYENKÉNT - fogamzásgátlás céljából - többet érnek, mint a hormonkészítmények. Azt inkább kerüld el, még a fogamzás kedvéért is ...

Nagyon segít a MÉHPEMPŐ, de nem mindegy, hogyan eszed. És honnan veszed. Csak megbízható méhésztől szabad, hűtőben kell tartani, nem szabad hogy fém-kanállal vedd be, hanem egy fapálcikával, teljesen éhgyomorra és utána egy órát legalább nem szabad enni.

Ez egy csodálatos "szer" :) gyógyszereket is csinálnak belőle, nem is keveset, és azt méregdrágán adják, még ez a legolcsóbb. Ha mézbe keverik, akkor eláll, de úgy nem lehet tudni mennyit tettek bele.

Kb. egy borsószemnyi egy napra, az jó, és 10 gramm néhány ezer ft, ez a létező legolcsóbb.

Ha budapesti vagy, akkor a Fővám téri piacon, a jobb oldali soron be tudod szerezni "Marikától" akinek méhész boltja van.

Ez a rendszertelen, meg nehéz ciklusokat is rendbe szokta tenni és belülről is megszépít :)


Remélem, hogy tudtam segíteni. Tudod, elég jól titkolják ezt a dolgot, jó nagy pénz van a tablettákban és sajnos, újabban az abortuszban is :( ... szörnyűségeket csinálnak ... de inkább nem mesélem el!


Remélve, hogy igen hamar babát fogsz várni, és boldogok lesztek!

Szeretettel

Éva

2015. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia. Azóta már 6 éves a kislányom. Pont abban a hónapban fogant meg a lányom, ovulációs tesztet használtam.
2015. okt. 19. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!