Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 24-én volt legesélyesebb a...

Ha 24-én volt legesélyesebb a fogantatás, 2-szer is történt aktus, másnap volt peteérés, és 12-én volt az (remélem sokáig) utolsó mensim első napja, a legjobb teszt mikor mutathatja ki leghamarabb, hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
2008. febr. 29. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
egyénenként változó, de neked még sok van a mensidig. Én csak utána tesztelnék 5 nappal, ha kimarad!
2008. febr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi decemberben kezdtünk először próbálkozni, és 20-a körül volt peteérésem. 29-én csináltam is gyorsan egy tesztet, amit a legbiztosabbnak mondtak a gyógyszertárban. Egy hétig szomorkodtam az eredmény miatt. Aztán január 5-én nem jött meg! Nen mertem újra tesztet csinálni, (csak jan. 9.-én) mert féltem az újabb csalódástól. Most 12 hetes boldog kismama vagyok!!! Szerintem akármikor csinálhatsz tesztet, de saját magad megnyugtatására inkább várj a következő mensidig, hogy ne keseregj feleslegesen! Szurkolok neked! :)))
2008. febr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!