Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A homeopátiás Barátcserje...

A homeopátiás Barátcserje tabletta segít a gyorsabb teherbeesésben?

Figyelt kérdés

Èn most kezdtem csak el szedni mert jot hallottam rola.

Van esetleg olyan köztetek akinek ez segitett? Nagyon bizakodom mert màr règota szeretnènk babàt.


2007. okt. 14. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"A barátcserje pozitív hatással lehet a termékenységre is, hiszen néhány, a kezelés elõtt fogamzási képtelenségrõl panaszkodó nõnél kedvezõ változás állt be"
2007. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz! Én PCO miatt meddőségi kezelésre jártam. Gyógyszer, injekció - hatástalanul.

Aztán gyenge vérzés jelentkezett. Vissza kellet volna mennem a meddőségire, mert új ciklus indult, de nem volt már rá pénzem, ezért házi módszerekkel akartam próbálkozni. Barátcserjét szedtem és cickafarkfű teát akartam inni. Ezeket azthiszem (a másodikat biztosan!!!) tilos terhesség alatt szedni. Így bár a vérzés alapján azt hittem, csak a 8. napon járok, a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet. Pozitív lett!!! (Most 12 hetes a kislányom.) Ezzel csak azt akarom mondani, hogy jók ezek a házi megoldások, de nagy körültekintéssel kell őket alkalmazni!!! Ha árthat a babának, akkor is csinálj előtte tesztet, ha tutira hiszed, nincs baba, mert vérzés terhesség alatt is lehetséges!!!

Sok sikert!!!

2008. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

01. 26./20:03-as hozzászóló vagyok. Nagyon gratulálok! Sok boldogságot, és egészséget! Vigyázz magatokra!

Amúgy én valahogy éreztem, hogy ez lesz. :)

2011. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!