Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma elkapott minket a vágy, és...

Ma elkapott minket a vágy, és nem volt nálunk gumi, és izgattam egy kicsit a péniszemmel a csiklóját, és 4-5 döfés is meg volt. Ezután érezte, orális kielégítes közben az előváladékot, még az előtt hogy elélveztem volna. Terhes lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés

De mielőtt volt az egy két döfés letöröltük ahogy tudtuk.


Jah és még valami, ez történt egy 1 órakor ma, és én reggel 9 fele maszturbáltam, de nem évelztem el, csak éreztem. hogy nagyon nem kell sok, hogy elélvezzek. Szoval ami feljött sperma, az addigra, mire volt ez a kis "affér", már nem tudná megtermékenyíteni a barátnőmet? Mert csak pár óráig élnek a spermiumok, ha jól tudom. Köszönöm, nem kérem azokat a válaszokat amelyek csak lemondanak.


2009. márc. 7. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
igen ,terhes lehet.Az előváladék is tartalmazhat spermiumokat.
2009. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy lehet terhes. De mennyi az esély?
2009. márc. 7. 15:03
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
mégis mit vársz???valószerűség számítást vagy mit??a"döfések"számát emeld a négyzetre a maszturbációk számával,majd vonjál gyököt,és megkapod a kért eredményt!hány éves vagy??!!10??!
2009. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Utolsónak: ez nagyon jó!!!!!!!!!!!!!
2009. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem számokban kérdeztem, hanem, hogy kicsi-e vagy nagy.

Gondolom kicsi, de azért jó lenne, ha kicsit megnyugtatnátok. Nem 10 vagyok. Szóval szerintetek, legyen ebből 72 órás tabletta, vagy felesleges akkora hormonbomba ilyen miatt?

2009. márc. 7. 15:20
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem kérdezd meg a barátnődet is, hogy hol áll a ciklusában? Mert ha nem a peteérés környékén akkor nyilván kisebb az esély, már ha megbízható, pontos ciklusa van.
2009. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is kérdezd meg, hogy áll a ciklusa, van-e peteérése, ha mind a ketten termékenyek vagytok akár 100% is lehet. Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem akarja az ember, nagyon könnyen összejöhet egy terhesség. Én úgy tudom, akár 24 óráig is életképesek a spermák, persze sok tényező függvénye.
2009. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát elvileg most pár nap múlva kellene hogy megjöjjön neki.. Max. 3-4 nap.
2009. márc. 7. 16:09
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Szerint 1 az 1000-hez hogy terhes lett a bnőd. Mi 5 évig megszakítással védekeztünk, mindig bejutott az előváladék és nem volt semmi hatása. Kérdezd meg a bnődet, hogy mikor van peteérése, ha nem tudja számoljátok ki a mensiből. Ha pont akkor volt peteérése amikor ez a dolog volt akkor is kevés az esélye, hogy terhes lett. Nekem ez a véleményem, de azt hozzá teszem, hogy nem vagyok nő gyógyász.

Minden jót!

2009. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most kérdeztem, pontosan 3-4 nap múlva.
2009. márc. 7. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!