Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma elkapott minket a vágy, és...

Ma elkapott minket a vágy, és nem volt nálunk gumi, és izgattam egy kicsit a péniszemmel a csiklóját, és 4-5 döfés is meg volt. Ezután érezte, orális kielégítes közben az előváladékot, még az előtt hogy elélveztem volna. Terhes lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés

De mielőtt volt az egy két döfés letöröltük ahogy tudtuk.


Jah és még valami, ez történt egy 1 órakor ma, és én reggel 9 fele maszturbáltam, de nem évelztem el, csak éreztem. hogy nagyon nem kell sok, hogy elélvezzek. Szoval ami feljött sperma, az addigra, mire volt ez a kis "affér", már nem tudná megtermékenyíteni a barátnőmet? Mert csak pár óráig élnek a spermiumok, ha jól tudom. Köszönöm, nem kérem azokat a válaszokat amelyek csak lemondanak.


2009. márc. 7. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
A ciklus közepén van általában a peteérés, szóval ha 3-4 nap múlva megjön neki, akkor kizárt hogy terhes legyen!
2009. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi rá az esély hogy teherbe esett.De kis esély is esély,szerintem be kéne vállalnotok egy esemény utáni tablettát,gonolj bele,szerintem te is nyugodtabb leszel,nem kell a következő heteket végig idegeskedni!
2009. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és a 2 vel ezelőttinek üzenem,hogy NEM kizárt,akár még menzesz alatt is teherbe eshet!De természetesen kisebb az esély
2009. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
59%

Kb. 50-50% az esely arra hogy terhes, es arra, hogy nem terhes. Valakinek a legelso alkalommal az eleteben osszejon a baba, valaki pedig evekig var, hogy teherbe essen. Nincs recept.

Vegyetek tablettat, aztan irassatok a baratnodnek fogamzasgatlo tablettat, azert megse lehet igy szexelni, nem?

2009. márc. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!