Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy bajban vagyok és kérlek...

Nagy bajban vagyok és kérlek ne legyetek elítélőek!? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h a szeretőmtől terhes lettem. Most mit tegyek vetessem el? Nem szeretném, de ha megszülöm a párom észreveheti h nem az övé? Még mielőtt leszúrnátok megvan mindenek az oka h miért is van. Sajnos későn találkoztam az igazival és mindketten házasok vagyunk gyerekekkel. Csak miattuk nem válunk, de most egy közös is összejött. Én szeretném megtartani, de mit csináljak?
2011. ápr. 30. 15:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Tartsd meg,ne legyél már gyerek gyilkos,akinek meg nem lehet,az mg azért szenved..ha eltudod tartani,nehogy elvetesd!Mondd a párodnak nyíltan meg és őszintén,hogy nem tőle van a gyerek,de te már nem fogod újra megcsalni...

rajta áll,hogy megbízik-e benned

2011. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom, hogy mit ne csinálj. Ne próbáld elsózni a féjednek, mint az övét. Kiderül aztán a gyereknek ártasz vele a legtöbbet.

(kevés nagyobb baromság van mint ez a "a gyerek miatt feláldozzuk magunka és nem válunk" szöveg. Vagy "áldozd fel" magad de akkor ne kefélj félre, vagy válj el. De ez így a lehető legtisztességtelenebb megoldás. )

2011. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a szeretődtől van, és nem a férjedtől? Mert ha nem éltek nemi életet, akkor nyilván feltűnő, hogy nem tőle van.... Nehéz helyzet, el kéne mondanod a férjednek. Ha amúgy is tudja, hogy rossz a kapcsolatotok, és csak a gyerekek miatt nem váltok, akkor a szerető miatt nem hinném, hogy kiakadna.. a gyerek az más kérdés. Szerintem pakolhatnál a szeretődhöz..
2011. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

15:38

Egyetértek én is ezzel a véleménnyel.


Ha bevállalod, akkor mondd el azt is a férjnek, hogy nem az övé, de akkor benne van a pakliban az is, hogy válni akar. Erre az esetre legyen B terv, mert előfordulhat hogy a szerető se vállal...

2011. ápr. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha te tudod, hogy a férjedtől nem lehet a gyerek akkor legyen benned annyi, hogy nem nézed hülyének a másikat és mered feltételezni, hogy majd neki nem tűnik fel.

Ha ennyire nyilvánvaló a dolog akkor a férjed is tudni fogja.

Szerintem válj el.

2011. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem bútorozhattok össze a szeretőddel?
2011. ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Először is kérdezd meg a szeretődet, hogy ő mit szól a dologhoz. Ebből azt is megtudhatod, hogy valójában mennyire szeret. Ha vállal téged a babával, akkor minden szép, váljatok el, mindenkinek jobb lesz úgy.

De készülj fel arra is, hogy azt mondja, ne tartsd meg. Akkor kell elgondolkodnod azon, hogy mennyire szeretnéd ezt a babát. Ha úgy döntesz, hogy vállalod az apja nélkül, a férjednek mindenképpen mondd el, hogy nem az övé, hiszen bármikor kiderülhet. Jobb, ha tudja.

Ha veled marad, akkor le a kalappal előtte, de ha nem, nincs mit a szemére vetni.

Csak a gyerekek miatt megmaradni egy nem működő házasságban szerintem értelmetlen.

A végére hagytam azt, amit nagyon nem szerettem volna leírni : elveteted, és éltek boldogtalanul mindhárman, ahogy eddig.

Remélem, sikerül olyan döntést hoznod, amit nem bánsz majd meg.

2011. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sehogy sem lesz könnyű a dolgog, bármit választasz!
2011. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
eloszor is mond el neki. beszeljetek meg es ha tenyleg szeretitek egymast akkor lehet kezdeni egy uj eletet. A hazassag "szerencsere" felbonthato. ez most igazi probatetel arra nezve hogy a szeretod valoban szeret-e. Egy rossz hazassagot fentartani csupan a gyerekekert butasag. A gyerekekkel takaroztok kozben meg nekik is rossz peladat mutattok azzal hogy nincs boldogsag a csaladban. Remelem hogy meg tudjatok beszelni es megtartva a gyereket uj part alkottok. Ha ez nem megy es a szereto nem akar belemenni a dologba akkor en nem tartanam meg a gyereket viszont mindenkeppen elvalnek a helyedben. Nehez dontes barhogy is dontesz ne beszeld be magadnak hogy gyerekegyilkos vagy. Eppen eleg dolog miatt fog fajni a fejed a jovoben nem kell meg ezzel a gondolattal is ostorozd magad.
2011. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Az előttem szólók már felsorolták a lehetőségeket. Amit kiemelnék az az, hogy mi az ami szigorúan tilos: ne hitesd el a férjeddel, hogy az övé.

Két fontos dolgot leírtál, hogy szeretnéd a babát, és hogy a szeretőd számodra az igazi. Azt mondják, azt tedd, amit a szíved diktál. Ez az egy életed van, tegyél meg mindent a boldogságodért. A helyedben elválnék, és új életet kezdenék a szeretett férfival. A gyerekeidnek meg így is lehetsz jó anyja.

2011. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!