Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy bajban vagyok és kérlek...

Nagy bajban vagyok és kérlek ne legyetek elítélőek!? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h a szeretőmtől terhes lettem. Most mit tegyek vetessem el? Nem szeretném, de ha megszülöm a párom észreveheti h nem az övé? Még mielőtt leszúrnátok megvan mindenek az oka h miért is van. Sajnos későn találkoztam az igazival és mindketten házasok vagyunk gyerekekkel. Csak miattuk nem válunk, de most egy közös is összejött. Én szeretném megtartani, de mit csináljak?
2011. ápr. 30. 15:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy "csak a gyerekek miatt nem válsz el", éppen a gyerekeknek ártasz a legtöbbet.


Ne vetesd el, ne legyél gyilkos! És ne mond a férjednek, hogy az övé. És amúgy is, ha a férjeddel már nem szeretitek egymást, gondolom nem éltek nemi életet, szóval feltűnne neki.

2011. máj. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%

Én a helyedben nem súlyosbítanám azt a káoszt amiben most éltek, egy "kakukkfióka" világra hozásával. Attól ugyanis, hogy a férjeddel nem ölitek egymást, a szeretőd felesége (ha jól értettem neki is családja van)nem hajítja ki a félrejárogató párját, ez még egy abnormális állapot. Ebben 4 felnőtt emberen kívül néhány gyerek is érintett mindkét részről, a születendőn kívül. Ha lenne benned egy kis felelősségérzet, akkor most az ő sorsukkal törődnél elsősorban, nem azzal, hogy mi tévő légy egy véletlenül besikeredett terhességgel, amit gondolom nem tervezett egyikőtök sem.

Ha valóban későn találkoztál az igazival, akkor szívetek szerint egymással élnétek le a további életeteket. Akkor mindenek előtt ezért tegyetek meg mindent; zárjátok le a meglévő kapcsolataitokat úgy, hogy a benne lévők számára ez a lehető legkisebb megrázkódtatást jelentse. Aztán pedig kezdjétek el a saját közös életeteket, ami már nyíltan vállalható egymás mellett, és "legálisan" is vállalhattok majd közös gyereket.

Egy meglévő házasságba "becsempészni" a szeretőd gyerekét, nem csak gusztustalan, de kockázatos is. Lehet, hogy a férjed - ha szeretne még így is megtartani - egy darabig jó pofát vágna hozzá, de ez a házasság már most is életképtelen. Még egy igazi közös gyerek sem javítana rajta, nemhogy egy idegené.

2011. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze a szeretővel.
2011. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy most legalább kiderül, hogy az "igazi" mennyire áll ki érted/értetek. Ha nem vállal, akkor mindenképpen vetesd el!
2011. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Semmiképp se vetesd el!

Ha tényleg nem tudsz mit kezdeni még egy gyerekkel, add örökbe! Úgy is sokan szeretnének gyereket, de nem jön össze nekik, legalább ők boldogok lesznek, amiért te ilyen felelőtlen vagy!

2011. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!