Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ihatok csak palástfűteát?...

Ihatok csak palástfűteát? Befolyásolja a hormoneredményeket?

Figyelt kérdés

A cickafark tea összezavarta a ciklusom.

Jó, ha ovuig nem iszok semmit, csak ovu után palástfűteát?

Ez a tea befolyásolja a vérben lévő hormonszintet?

Mert orvoshoz készülök, s nem tudom, hogy téves eredményt adna-e a nőgyógyász által kért vérvizsgálat vagy hormonvizsgálat a tea miatt. Szerintetek?


2011. máj. 1. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Ha egy ideje már iszod a palástfüvet, és tervezed is inni, akkor most a vérvétel miatt ne hagyd abba, hiszen így fog "valós" eredéményt adni. Ha nem jó az eredmény, rákérdezhetsz, hogy a gyógynövények okozhatták-e.

Ha még nem kezdted el, akkor már a vérvétel és annak eredményéig ne kezdd el, mert akkor lehet hogy a vérvételre még nem áll be a szint. A cickafark és a palástfű is hormontartalmú növény tudomásom szerint.

2011. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Befolyásolja!Nekem úgy megemelte a hormonszintem,hogy terhességi tüneteket produkáltam...A melleimben megduzzadtak a mirígyek,erősebben éreztem az illatokat,émelyegtem,37,1-2 volt a hőm.2 cikluson át ittam a cickafark-palástfű teákat,de én stornozom az életemből.

2011. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz, szerintem se igyad abban a hónapban, mert megemeli a progeszteront. A dokinak viszont valós adat kell. A valós pedig az, amikor nem iszod a teát.
2011. máj. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké! köszi!
2011. máj. 2. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!