Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi palástfűteát igyak, ha...

Mennyi palástfűteát igyak, ha nincs meddőségi problémám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bocsi, hogy ide írtam, de ti értetek a gyógynövényekhez, a nők egészsége topicban közel sem értenek hozzá ennyire. Azt olvastam, hogy a palástfűtea nagyon jó a nőgyógyászati gyulladások kezelésére. Holnap szeretnék venni ilyet, szóval ezzel kapcsolatban kellene egy kis segítség:

Milyen fajtát vegyek?

Gyógyszertárban kapható vagy akár DM-ben is?

Volt már valakinek ilyen problémája? Segített a tea?

Keverjem más teákkal és ha igen akkor milyen arányban?

Mennyit kell inni belőle egy nap?


Nagyon köszönök minden választ!


2010. okt. 24. 19:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és ha ez számít 21 éves vagyok.
2010. okt. 24. 19:53
 2/10 anonim ***** válasza:
Pötyögd be a googléba Maria Treben -egészség Isten patikájából vagy csak azt a szót, hogy palástfű és kidobál olyan oldalakat ahol részletesen leírja..Dm-ben nem tudom van-e de rossmanban van. Igen nagyon jó gyulladásokra..belsőleg és külsőleg, én ülőfürdőt csináltam belőle..és két hétig ittam naponta két csészével..többel nem szabad mert károsítja a májat, vesét...utána szünetet kell tartani..ülőfürdőnek nézz már utána légyszi mert arra nem emlékszem ,hogy hideg vízbe áztattam egy éjjelen át és úgy szűrtem a vízbe vagy forralttal öntöttem le..rég volt..most meg lusta vagyok googlézni..egyébként még annyit, hogy a mezei zsurló is nagyon jó altesti megbetegedésekre..ülőfürdőnek..na azt tudom, hideg vízbe kell éjjel áztatni majd másnap a meleg kádvízhez szűrni..
2010. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És neked segített?
2010. okt. 24. 20:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem nagyon sokat segített, azelőtt mielőtt ittam és az ülőfürdőket csináltam állandó visszatérő folyásom volt, viszketős, stb..mindig tisztasági betétet kellett használni, dokim ajánlotta a palástfüvet, és azt is mondta, hogy dobjam el a tisztasági betétet mert az is irritálhat mivel a legtöbb illatanyaggal van átitatva, a fehérneműmet is csak érzékeny bőrre való öblítővel mossam és ne használjak az altesti lemosáshoz sem intim lemosót sem szappant csak sima vizet, nehéz volt ráállni, de a tea , az ülőfürdő és a doki által ajánlott dolgok összegsége meghozta a kívánt hatást, azóta, soha az életbe..hat éve soha nem volt folyásom leszámítva az ovulációs nyáktól félidőben de az normális..tehát okos vagy ha kipróbálod és használod!!! Több nőnek is használna ez ha tudnának róla. Sok sikert:)
2010. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És még annyit, kb egy héttel miután csináltam a teázást és ülőfürdőt borzalmas erős lett a folyás..szinte sárgás barnás..nagyon megijedtem, kétségbe esve hívtam fel a dokim de azt modnta nyugodjak meg ez a tisztulás első jele és igaza volt, szépen elmúlt és sosem jött elő többé.
2010. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Húú köszönöm :):) van Maria Treben könyvem, csak kölcsönadtam unokatesómnak, aki sajnos meddőségi problémákkal küzd.

A gond az ülőfürdővel, hogy nálunk zuhanyzó van csak, így azt nem hiszem, hogy ki tudom próbálni, viszont a tea is segít remélem :) Nagyon köszönöm a válaszaidat!

2010. okt. 24. 21:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Szívesen, de figyi az ülőfürdőt megteheted egy lavórban is..félig meleg víz és tea és belecsücsülsz húsz percre..lavór csak van, vagy ha nincs akkor tudsz venni nem drága , megéri..én azért nem lavoroztam mert akkor még nagyon nagy volt a seggem és nem fért a lavorba..vagyis belefért de akkor nem maradt volna benne víz:))
2010. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:DDDDD

Hát, én sem büszkélkedhetem a seggem méretével, könnyen elképzelhető, hogy nem maradna benne víz, de azért kipróbálom :DDD

2010. okt. 24. 21:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Helyes:DDD majd írd meg a hatást :) most megyek, szép álmokat:))))
2010. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Megírom, nagyon köszönök mindent :)

Jó éjszakát! :)

2010. okt. 24. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!