Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a menzim utolsó napján...

Ha a menzim utolsó napján voltunk együtt, védekezés nélkül, kicsi az esélye hogy teherbe essek, ugye?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem kicsi. Peteérés bármikor lehet. Nem törvényszerű, hogy pont a ciklus közepén legyen.

Egyébként meg ha teherbe esel nem mindegy, hogy annak mennyi esélye volt?

2011. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem,de nyugodtabb lennék a következő egy hónapban.Sajnos csak gumival védekezhetünk,és annyira jó igy menzi körül "rendesen" is szexelni.
2011. máj. 1. 11:55
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, de szerintem olyan nincs, hogy valaki csak gumival védekezhet.

De mindegy. Az ilyen meg is érdemli ha becsúszik a gyerek.

2011. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Minden féle hormontartalmú dologra hiper érzékeny vagyok,azonnal gombás leszek,kiszáradok,plusz sirós és hisztis leszek.A spirált bedig ledobta a méhem.A doki azt mondta ritka ez,1000ből egy,de van az ugy hogy ha valaki fejreáll akkor is kilökődik a spirál.
2011. máj. 1. 12:07
 5/14 anonim ***** válasza:

És úgy gondolod, hogy csak gumival, fogamzásgátlóval és spirállal lehet védekezni?

Nézz jobban utána ezeknek a dolgoknak. Pl szerintem a pesszáriumot is kipróbálhatnátok vagy ilyen alkalmakra a pharmatex termékeket.

2011. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pesszáriumot nem javasolta az orvosom nekem. A pharmatexben nem igazán bizok,de mondjuk ilyen alkalmakra tényleg jobb mint a semmi.
2011. máj. 1. 12:18
 7/14 anonim ***** válasza:

Én sokat használtam pharmatexet. Nyugodtan meg lehet benne bízni. Csak azért veszélyes mert szigorúan be kell tartani a szabályait (hatóidő, zuhanyzás előtte-utána 2 órával tilos stb) és sokan nem tartják be így kész a baj.

Csupán a használat nem elég ha az ember nem használja megfelelően.

2011. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lényegesen kisebb, mint a ciklusod erre alkalmas napjain, de azért nem teljesen kizárt. Ha olvasgatod az itteni témákat és hozzászólásokat, láthatod, hogy sokaknak még akkor sem jön össze, amikor percre pontosan időzítik az együttlétet. Nem vagy könnyű helyzetben, ha a gumin kívül minden egyéb fogamzásgátló módszerre, ilyen érzékenységgel reagál a szervezeted. Esetleg megpróbálhatnátok a természetes fogamzásgátló módszereket kombinálni, (naptár, hőmérséklet, stb) bár lehet, hogy akkor a véletlen "balesettől" való szorongás venné el a szex örömét.
2011. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
halotal mar a cyclotest 2 plus-rol? Egy ciklusfigyelo szamitogep ami behatarozza a termekeny es nem termekeny napjaid. nezd meg a www.fogamzasgatlas-cyclotest.hu oldalt. nagyon egeszseges es termeszetes fogamzasgatlas ;-))
2011. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
hat igen, az lehet mert a menzi utan a termekeny idoszak kovetkezik es az ondo 3-5 napig is el.
2011. máj. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!