Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezek biztató jelek?

Szerintetek ezek biztató jelek?

Figyelt kérdés

1 hét múlva nem várom.

Folyton pisilni járok,a pocim is kicsit fáj,nagyon fáradékony vagyok,egyfolytában csak aludnék és a cicim is elég érzékeny.(nem olyan,mint mielőtt meg szokott jönni)

Vajon baba jön végre vagy csak annyira várom a jeleket,hogy bebeszélem magamnak?


2011. máj. 2. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:

A fáradékonyság az utalhat babára! A többi tünet az még mensi is lehet szerintem!

Drukkolok!

2011. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom hogy igen !! bár nem tudom mik a menstruációt jelző tüneteid de ezek babát jeleznek az esetek többségében.


+++

2011. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nekem ezek kicsit korinak tűnnek. Én most vagyok 7 hetes, de még csak most kezdek el érezni dolgokat! Ettől függetlenül összejöhetett, csak még szerintem nem érezhetsz tüneteket!

Szurkolok!

2011. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pontosan hanyadikára nem várod?
2011. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
8-9
2011. máj. 2. 16:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én ovu után 1 héttel éreztem már a mellfájdalmat, de nagyon-nagyon erősen! És az állandó pisilés is megvolt. Várj vasárnapig, és tesztelj reggel! :)

Szurkolok!

2011. máj. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bizakodhatsz.Én is iszonyú fáradt voltam,és állandóan pisilni jártam.

Szorítok!

2011. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!